Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Iliuzionisto šou ir scenos vilkas Dainius Martinaitis

Renginio data — 2018 m. lapkričio 23 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Iliuzionistas EMMAGiCBilieto kaina:
11.20 €

Bilietus platina:


*Dėmesio! Renginio dieną bilietai.lt prekyboje bilietų nebus, o kasoje renginio dieną bilietas kainuos 15eurų. Tad kam permokėti? Rezervuokite jau dabar!

 

Pamenat VRS kamerą? Prisimenate veidą žmogaus ir tembrą kurio pamiršti neįmanoma? Taip tai – Dainius Martinaitis – iki šių dienų scenos ir renginių vilku tapęs vedėjas bei įgarsintojas – atvyksta į jūsų miestą !

 

Patinka stebuklai, magija ir subtilus humoras? Šis vakaras kaip tik jums ir jūsų draugui!

 

Jungtinis duetas kviečia visus į stebuklų ir žaidimų kupiną vakarą.

 

Iliuzionistas EMMAGiC – penktas pasaulyje iliuzionistas kuriam pavyko pradanginti nuo žemės paviršiaus pastatą. Baltijos šalių „aklojo“ vairavimo rekordininkas ir tarptautinių konkursų laureatas žada interaktyvų pasirodymą kuriame sudalyvaus kiekvienas atėjęs, o keli žiūrovai prisilies prie stebuklų patys iš labai arti! „Duonos ir žaidimų!

 

Yra senas posakis, duonos galite atsinešti, o žaidimų ir pramogų mes parūpinsime į valias – juokauja apie renginį organizatorius“

 

Iliuzionistas scenoje jau leidžia 10 metų, renginių vedėjas Dainius jau daugiau nei 20, tai yra skaičiai kurie kalba patys už save ir garantuoja interaktyvų ir abėjingų nepaliksiantį renginį! Bilietus galite įsigyti kultūros namų kasoje arba bilietai.lt sistemoje. Susitikime !

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis