Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Cirko spektaklis „Klouno sapnas“

Renginio data — 2018 m. spalio 6 d.

Renginio pradžia: 12:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Viešoji įstaiga „Baltijos cirkas“Bilieto kaina:
7.20 - 9.20 €

Bilietus platina:


Klouno sapnas – unikalus spektaklis. Unikalumas jo slypi tame, jog visa šį spektaklį vaidinanti trupė yra.. Cirko artistai! Šis spektaklis jautrus ir romantiškas, grazus ir linksmas, stebinantis ir įstabus, kaip pats CIRKAS. O juk Cirko menas suprantamas visiems – ir mažiems, ir dideliems, nes Dideli, yra tie patys Maži, tik užaugę.. truputį.

 

Baltijos cirko vadovas Petras Variakojis įkūnija pagrindinį herojų – Klouną. Klouną, pavargusi, seną, bet kuris vis dar regi sapną. Ir vos tik jis užmiega – sugrįžta į  realybę, kurioje viskas spindi ir skleidžia džiaugsmą. Jo akimis stebint kiekvienas žmogus persikūnija į nepaprastus sugebėjimus turintį Cirko artistą. Taip ir dėliojasi sapnas: scena po scenos, epizodas po epizodo.
Intriguojančiai į veiksmą įtraukiami žiūrovai, tampantys interaktyviais spektaklio dalyviais, o mažieji bus apdovanoti ypatinga Klouno staigmena.

 

Beje, staigmenų bus dar daugiau. Patariame paskubėti įsigyti bilietus – šis spektaklis bus rodomas pirmą ir vieną vienintelį kartą – festivalio „Jėga-Cool!“ programoje. Dalyvaus ir vaidins – profesionalūs tarptautinės cirko trupės artistai – žonglieriai, ekvilibristai, klounai, oro gimnastai, akrobatai ir net… linksmieji šuniukai.

 

Ateikite į „Klouno sapną“ ir atsiveskite savo vaikus!

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis