Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Džiazo vitražai. Migloko ir Remigijaus Rančio grupė

Renginio data — 2018 m. kovo 1 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Vitražų salė

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
10.00 - 15.00 €

Bilietus platina:


Migloko ir Remigijaus Rančio grupė

 

Migloko – vokalas
Remigijus Rančys – saksofonai
Richardas Banys – fortepijonas
Gediminas Svilas – kontrabosas
Krišjānis Bremšs – būgnai

 

Migloko ir Remigijaus Rančio grupė – tai ankstyvojo svingo, gypsy džiazo bei latino stiliaus melodijas atliekantis kolektyvas. Tai grupė, kurios vizitinė kortelė yra nuoširdus bendravimas su publika, artistiškumas, muzikavimo džiaugsmas bei gera energija. Nuo pat pirmųjų grupės žingsnių ją lydi saksofonininkas R.Rančys, pelnytai vadinamas vienu produktyviausių savo kartos džiazo muzikantų Lietuvoje. Jo projektai sukasi įvairiausių atlikėjų ir žanrų orbitose. „Bendradarbiaudami su žinoma atlikėja Migloko, paruošėme autentiško džiazo repertuarą. Sodriam, išskirtinio tembro, dideliam, plačiam dainininkės balsui šis repertuaras idealus. Migloko labai įsijaučia į kūrinį, ji turi puikią muzikinę intuiciją, sakyčiau, šeštąjį jausmą.

 

Ansamblyje taip pat groja vienas ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos džiazo pianistų, Richardas Banys. Richardas yra tikras šiaulietis, kuris su savo muzika jau spėjo pasirodyti solidžiuose Lietuvos bei užsienio džiazo scenose.

 

Ritmo sekcijoje darbuosis kontraboso džentelmenas Gediminas Svilas bei vienas talentingiausių būgnininkų iš kaimyninės Latvijos – Krišjānis Bremšs.

 

 

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2018 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis