Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[ATŠAUKTAS] Mažeikiai | Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Renginio data — 2021 m. lapkričio 23 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Mažeikių kultūros centras

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „Saulė“Bilieto kaina:
15.00 €

Bilietus platina:


Dėmesio!

 

Pranešame, kad renginys „Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas“, kuris turėjo įvykti lapkričio 23 d. Mažeikiuose yra atšauktas.

 

Pirkę kasose prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

 

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2021 metų spalio 10 dienos. Prašymai priimami iki lapkričio 18 d.

 

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Mažeikių miestą su gyvo garso koncertu, kuriame išgirsite pačias geriausias visų laikų lietuviškas dainas. Programoje naujai suskambės šviesaus atminimo maestro Danieliaus Dolskio, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, Virgilijaus Noreikos, legendinių grupių „Hiperbolė“, „Nerija“ ir kitų lietuvių atlikėjų hitai. Šią muzikos šventę Jums dovanoja tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2021″.

 

  • Koncerte „Legendinės lietuviškos dainos“ dalyvauja:
  • Martynas Kavaliauskas su pritariančiaisiais vokalais,
  • Šiaulių bigbendas (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis).

 

Įėjimas tik su galimybių pasu!

 

Bilietus galite įsigyti Bilietai.lt portale ir kasose bei Mažeikių kultūros centro kasoje. Prieš pat renginį bilietai brangs!

 

Daugiau informacijos Šiaulių bigbendo „Facebook“ paskyroje ir www.saule.lt.

 

Organizatorius Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

 

Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Koncerto metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – laikykitės rekomenduojamų atstumų, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau).

 

Dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis