Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[ATŠAUKTAS] Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės prof. Astos Krikščiūnaitės kūrybinės veiklos 35-mečio koncertas

Renginio data — 2020 m. spalio 1 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Šiaulių kultūros centras

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „Saulė“Bilieto kaina:
Įėjimas su kvietimais

Bilietus platina:


Atsižvelgdami į Šiaulių miesto savivaldybės įsakymą dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos Šiaulių mieste, turime atšaukti planuotą Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės prof. Astos Krikščiūnaitės kūrybinės veiklos 35-mečio koncertą. Labai atsiprašome už nepatogumus!

 

Spalio 1 d. 18 val. kviečiame į Kultūros centro didžiąją salę, kur Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė – prof. Asta Krikščiūnaitė švęs savo kūrybinės veiklos 35-metį. Nuostabios muzikos šventę Jums dovanos:

 

  • prof. Asta Krikščiūnaitė (sopranas),
  • Juozas Janužas (tenoras),
  • Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga).

 

Koncerto vedėja Urtė Kavaliauskaitė.

 

Įėjimas tik su kvietimais! Vietų skaičius labai ribotas. Kvietimus bus galima pasiimti Šiaulių kultūros centro kasoje nuo rugsėjo 24 d. 9 val. (ne daugiau kaip 2 kvietimus)!

 

Daugiau informacijos: www.saule.lt ir Šiaulių pučiamųjų orkestro „Facebook“ paskyroje.

 

Organizatorius: Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

 

Partneris: Šiaulių kultūros centras.

 

Rėmėjas: Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Renginio informaciniai partneriai: RS2, Šiaulių naujienos, Miesto naujienos.

 

Primename, jog būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – tiek lauke, tiek ir uždarose patalpose laikykitės ne mažesnio nei 1 metro atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus), taip pat čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau).

 


 

Mieli lankytojai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salės „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis