Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | ŠIAULIAI

Renginio data — 2020 m. rugpjūčio 18 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Fors event UABBilieto kaina:

Bilietus platina:


KEIČIASI KONCERTO DATA IR VIETA

 

Atsižvelgiant į dėl COVID-19 susiklosčiusias aplinkybes, balandžio 2 d. Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ turėjęs įvykti Andriaus Mamontovo pasirodymas perkeliamas į rugpjūčio 18 d., Chaimo Frenkelio vilos parką Šiauliuose.

 

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

 

Bilietus į balandžio 2 d. Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ turėjusį įvykti koncertą įsigijusiems pirkėjams galioja tie patys bilietai ir papildomai kreiptis niekur nereikia. Atvykus į renginį žiūrovams bus priskirtos naujos sėdimos vietos , kurių vertė bus tokia pati kaip ir pirkto bilieto.

 

Bilietų turėtojai, kurie tuo metu negalės dalyvauti renginyje iki 2020 m. rugpjūčio 11 d. turi kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui.

 

Kuponui netaikomi jokie mokesčiai. Turint kuponą ir nepanaudojus jo per 12 mėn. nuo išdavimo datos žiūrovas gali kreiptis į organizatorių dėl pinigų grąžinimo.

 

 

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Andrius Mamontovas dalinasi gera žinia gerbėjams, gyvenantiems atokiau nuo Lietuvos didžiųjų arenų – rugpjūčio 18 d. atlikėjas atvyksta į Ch. Frenkelio vilos parką Šiauliuose.

 

„Socialiniuose tinkluose nuolat sulaukiu klausimų, kada koncertuosiu viename ar kitame nedideliame mieste. Niekada neturėjau tikslo groti tik didžiausiose arenose ar rengti tik kelis koncertus per metus.

 

Pasirodymai didžiausiose salėse suteikia galimybių įgyvendinti sudėtingiausius techninius sumanymus, bet mažesnės erdvės suteikia koncertams jaukumo. Man tiesiog patinka groti publikai – didmiesčiai sulauks savo eilės, bet šį pavasarį noriu keliauti į mažesnius miestus, tikėtina – ir visai netoli jūsų namų“, – sako Andrius Mamontovas, koncertuose atliksiantis geriausiai žinomas savo dainas ir kūrinius iš netrukus pasirodysiančio naujo albumo „Perlai ir Sakuros“.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis