Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„ŠVIESKIS IR ŠVIESK“ – SAULĖS VASAROS KONCERTAI

Renginio data — 2020 m. rugpjūčio 31 d.

Renginio pradžia: 12:00 val.

Renginio vieta: Prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro, Vilniaus g. 213

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
Koncertas nemokamas

Bilietus platina:


Jau ne pirmus metus Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir miesto svečius pasimėgauti puikia muzika lauke! Kultūra vėl prieinama gyvai, tad muzika skambės jau ne tik Jūsų kompiuterio ekrane, o ir Šiaulių miesto bulvare (prie Šiaulių turizmo informacijos centro), Saulės laikrodžio aikštėje ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Profesionalūs Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ kolektyvai – Šiaulių kamerinis orkestras, Šiaulių bigbendas, Šiaulių pučiamųjų orkestras – ir jų geri bičiuliai bei kolegos pripildys miestą kokybiškos muzikos garsais. Kviečiame apsilankyti ciklo „Saulės vasaros koncertai“ renginiuose!

 

Rugpjūčio 31 d. 12 val. „Švieskis ir šviesk“.
Dalyvauja: Šiaulių pučiamųjų orkestras, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai, Pijus Kondrotas (baritonas), kanklių trio „Aušrinė“. Meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga. Prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213.

 

Koncertas nemokamas!

 

————————————————————

 

Primename, jog būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – tiek lauke, tiek ir uždarose patalpose laikykitės ne mažesnio nei 1 metro atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus), taip pat čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau). Atvirose erdvėse nuo liepos 1 d. negali būti daugiau nei 1000 žmonių .

 

Vedėja – Raimonda Sližienė.

 

——————————————————————–

 

Daugiau informacijos www.saule.lt ir Šiaulių pučiamųjų orkestro „Facebook“ paskyroje.

 

Organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Rėmėjas – Šiaulių miesto savivaldybė.
Partneriai –Šiaulių turizmo informacijos centras, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.
Informaciniai rėmėjai – RS2, Etaplius, Šiaulių kraštas, Šiaulių naujienos, Miesto naujienos, Šiaulių televizija, ACM.

 

——————————————-

 

Mieli žiūrovai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salė „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis