Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[PERKELTAS] ROMANTINIS MUZIKOS IR POEZIJOS VAKARAS „KETURI PORTRETAI“ – SAULĖS VASAROS KONCERTAI

Renginio data — 2020 m. rugpjūčio 21 d.

Renginio pradžia: 17:00 val.

Renginio vieta: Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
Koncertas nemokamas

Bilietus platina:


Romantinis muzikos ir poezijos vakaras „Keturi vėjai“, kuris turėjo vykti rugsėjo 21 d. 17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros al. 62), yra perkeltas į rugsėjo 2 d. 17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką (Aušros al. 62).

 

Jau ne pirmus metus Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir miesto svečius pasimėgauti puikia muzika lauke! Kultūra vėl prieinama gyvai, tad muzika skambės jau ne tik Jūsų kompiuterio ekrane, o ir Šiaulių miesto bulvare (prie Šiaulių turizmo informacijos centro), Saulės laikrodžio aikštėje ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Profesionalūs Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ kolektyvai – Šiaulių kamerinis orkestras, Šiaulių bigbendas, Šiaulių pučiamųjų orkestras – ir jų geri bičiuliai bei kolegos pripildys miestą kokybiškos muzikos garsais. Kviečiame apsilankyti ciklo „Saulės vasaros koncertai“ renginiuose!

Rugpjūčio 21 d. 17 val. romantinis muzikos ir poezijos vakaras „Keturi portretai“.
Dalyvauja: Šiaulių kamerinis orkestras, Juditos Vaičiūnaitės eiles skaitys aktorė Nomeda Bėčiūtė. Meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis. Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62.

Koncertas nemokamas!
————————————————————

Primename, kad dėl LRSAM sprendimo reikalavimų renginiuose būtina laikytis saugaus atstumo, atvirose erdvėse nuo birželio 17 d. negali būti daugiau nei 700 žmonių, o nuo liepos 1 d. daugiau nei 1000 žmonių. Tad nepamirškime saugoti vieni kitus.

Esant nepalankioms oro sąlygoms, koncertai prie Šiaulių turizmo informacijos centro nevyks. Likusieji koncertai vyks ir blogomis oro sąlygomis.

Vedėja – Raimonda Sližienė.

——————————————————————–
Daugiau informacijos www.saule.lt ir Šiaulių kamerinio orkestro „Facebook“ paskyroje.

Organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Rėmėjas – Šiaulių miesto savivaldybė.
Partneriai –Šiaulių turizmo informacijos centras, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.
Informaciniai rėmėjai – RS2, Etaplius, Šiaulių kraštas, Šiaulių naujienos, Miesto naujienos, Šiaulių televizija, ACM.
——————————————
Mieli žiūrovai,
dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salė „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis