Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[PERKELTAS] Vaidas Baumila: albumo Milijonai pristatymas

Renginio data — 2020 m. gegužės 1 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VšĮ Vilnius artsBilieto kaina:
17,20 – 21,20 €

Bilietus platina:


Informuojame, kad renginys Vaidas Baumila: albumo „Milijonai“ pristatymas, perkeliamas į rugsėjo 26 d. Daugiau informacijos artimiausiu metu.

 

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Vienas ryškiausių šalies atlikėjų Vaidas Baumila šių metų pavasarį kviečia į gyvo garso pasirodymus didžiuosiuose šalies miestuose. Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje skambės singlai iš naujausio atlikėjo albumo „Milijonai”, kuris gimsta vinilo formatu.

 

 

Vaidas prisipažįsta, kad albumo kūrybos procesas užtruko ir jis jau spėjo pasiilgti susitikimų su klausytojais.

 

„Šiame koncertiniame ture bus tiek lyrinių baladžių, tiek dainų, kurios ragins kilti iš vietų ir šokti. Jeigu kam dar neteko būti mano koncerte, galiu „išduoti“, kad tai būna šilti draugų susitikimai –kartu juokaujame, bendraujame ir dainuojame. Turui su muzikantais jau ruošiamės, suburta profesionali apšvietimo ir puikaus įgarsinimo komanda – laukiu šios progos, kai galėsime padovanoti muziką žmonėms”, – su nekantrumu kalba vienas žinomiausių šalies dainininkų.

 

Pavasario koncertuose Vaidas pristatys naująjį vinilą „Milijonai”, kuriame radijo stočių grojaraščius užkariavę ir internetinėse muzikos platformose išpopuliarėję atlikėjo kūriniai. Muzikinio turo žiūrovai pirmieji įvertins ir muzikines premjeras, dar niekur anksčiau neskambėjusias dainas.

 

Albumas „Milijonai” – tai gyvenimo būdas, kelionės, atradimai, tam tikri nusivylimai ir džiugesiai. Viskas, kas yra gyvenime, tai milijonas priežasčių, kažko imtis arba ne.

 

Į turą penkiuose Lietuvos miestuose V. Baumila leidžiasi su grupe, kurioje bičiuliai muzikantai pritars klavišiniais, gitara, būgnais ir bosine gitara. Finalinis albumo „Milijonai“ pristatymo koncertas vyks netradicinėje Vilniaus erdvėje, kurią Vaidas atskleis vėliau.

https://www.youtube.com/watch?v=NAT3l27gmqM
https://www.youtube.com/watch?v=peY6q5p_2_Y
https://www.youtube.com/watch?v=6cTUdTfor0M
https://www.youtube.com/watch?v=UGA-5OZwDBk

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis