Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[PERKELTAS] Šunyčiai gelbėja Cipoletę

Renginio data — 2020 m. balandžio 26 d.

Renginio pradžia: 12:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VšĮ MarkmediaBilieto kaina:
11.20 - 15.20 €

Bilietus platina:


Informuojame, jog atsižvelgiant į LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas dėl COVID-19 viruso ir iki balandžio 27 d. šalyje paskelbto karantino spektaklis „Šunyčiai gelbėja Cipoletę“, kuris turėjo įvykti balandžio 26 d. 12:00 Koncertų salėje „Saulė“ yra perkeliamas į spalio 16 d. 18.00 Šiaulių kultūros centre.

 

Bilietai galios tie patys, tačiau dėl sėdimų vietų pakeitimo reikia kreiptis el. paštu: info@markmedia.lt. Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, informacija dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta kai situacija stabilizuosis. Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Nerealiųjų šunyčių komanda ir vėl atkeliauja į Lietuvos sales susitikti su savo mažaisiais gerbėjais. Niekam ne paslaptis, kad šunyčiai gelbėtojai yra vieni iš mylimiausių vaikų herojų visame pasaulyje. Tad po visą europą gastroliuojančio teatro kūrėjai paruošė interaktyvaus spektaklio “Šunyčiai skuba į pagalbą” tęsinį – “Šunyčiai gelbėja Cipoletę”.

 

Draugystės dienos išvakarėse dingsta vištelė Cipoletė, tad visa komanda nedelsiant išsiruošia jos ieškoti. Šunyčiai gauna užuominas, kur galėtų būti vištelė ir kartu su vaikais ieško atsakymų bei problemos sprendimo būdų. Gelbėtojų komanda aplankys Londoną, Antarktidą ir net nukeliaus į paslaptingąją Kiniją, kur susitiks magišką drakoną, kuriam irgi prireiks pagalbos…

 

Ar pavyks šunyčiams išgelbėti Cipoletę ir kokie stebuklingi nuotykiai bei herojai jų laukia? Spektaklyje daug personažų, interaktyvių užduočių, muzikos ir šokių elementų, naudojamos video projekcijos.

 

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis