Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[PERKELTAS] Komedija “Man gal magnio trūksta?“ | Šiauliai

Renginio data — 2020 m. balandžio 16 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Vabalo filmai, UABBilieto kaina:
19.20 - 25.20 €

Bilietus platina:


Pranešame, kad komedija „Man gal magnio trūksta?“, turėjusi įvykti balandžio 16 d., bus perkelta. Tiksli perkėlimo data bus paskelbta po karantino. Dėl bilietų grąžinimo daugiau informacijos taip pat po karantinino. Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Režisierius Balys Latėnas
Scenarijaus autorius Matas Vildžius
Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
Vaidina Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė, Tuomas Tulikorpi

 

„Buvusių Moterų Reikalai 3“ kūrėjai pristato naują lietuvišką teatro komediją. Puikiai žiūrovams pažįstamas Mantas Stonkus scena šįkart dalinsis su senu bičiuliu, kurso draugu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, suomiu Tuomu Tulikorpi bei viena talentingiausių jaunosios kartos aktorių Lietuvoje – Gelmine Glemžaite.

 

Komedijoje išvysite klasikinį keturiasdešimtmetį viengungį, kuriam nesiseka su karjerom. Tiek su profesine – nes tinginys, tiek su pleibojaus – nes gyvenime atsirado, nepagailėkim to žodžio, fantastiška moteris.

 

Įsipareigoti vengiančio Manto Stonkaus personažo problemas vieną rytą nusprendžia išspręsti jo penis. Taip, supratote teisingai, nuo kūno atsiskyręs ir gyvu žmogumi tapęs, kiek sunkiai kirčiuojantis, bet ultimatumus keliantis penis.

 

Ar ši situacija yra pakankamai gera priežastis keistis, žiūrovai sužinos intriguojančiuose bei fantastiškai gyvenimiškuose spektakliuose visoje Lietuvoje nuo Spalio 8 d.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis