Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[PERKELTAS] Vidas Bareikis | Gimtadienis Ežero dugne

Renginio data — 2020 m. gegužės 1 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Bravo events, UABBilieto kaina:
19.20 - 39.20 €

Bilietus platina:


Informuojame, kad renginys yra perkeltas – Vido Bareikio koncertas Šiauliuose vyks gruodžio 30 d. Šiaulių arenoje. Anksčiau įsigyti bilietai galios į nukeltą renginį, jų keisti nereikia.
Kilus klausimams kreiptis: pagalba@ticketmarket.lt, 8 609 15 715

 

Vidas Bareikis, metų muzikos apdovanojimuose M.A.M.A 2019 pelnęs tris įvertinimus („Metų  atlikėjo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ „Metų dainos“ kategorijose), ir toliau nežada mažinti apsukų bei skelbia apie artimiausius 7 koncertus, kuriuose su savo gerbėjais siautulingai atšvęs gimtadienį.

 

Artimiausias tikslas – aplankyti klausytojus skirtinguose Lietuvos kampeliuose ir pasidalinti su jais savo gimtadienio tortu: jau kovo 21 d. prasidės Vido Bareikio koncertinis turas, kurio pavadinimas – „Gimtadienis Ežero dugne“.

 

Septyni turo koncertai išsiskirs savo šventine atmosfera, energija, tik šiam atlikėjui būdingu artimu bendravimu su publika ir, žinoma, gera nuotaika, kuri yra Vido vizitinė kortelė.

 

Koncertinę programą jis ruošia atsakingai, užsimena, kad bus galima išgirsti ne tik originalią ankstyvąją kūrybą, bet ir didžiuosius naujus hitus, tokius kaip „Ežero dugne“ ar „Pažiūrėk į mane, Mama“.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis