Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[Perkeltas. Keičiasi renginio data ir vieta] MANGO 20-mečio koncertas | Šiauliai

Renginio data — 2021 m. balandžio 9 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VšĮ Televizijos prodiuseriaiBilieto kaina:
15,00 – 23,00 €

Bilietus platina:


Renginys MANGO 20-mečio koncertas | Šiauliai, kuris turėjo įvykti kovo 22 d. 17:00 Koncertų salėje Saulė (o vėliau lapkričio 6d. Šiaulių arenoje 18:00) yra perkeliamas į 2021 metų balandžio 9d. 19:00 Šiaulių arenoje.

 

Informuojame, kad vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui įstatymu (Įstatymas), už bilietus į renginius, kurie neįvyko dėl karantino metu nustatytų draudimų Jums suteikiama galimybė dalyvauti renginyje vėlesniu laiku nustatyta data (bilietus galite pasikeisti kreipdamiesi el. paštu: bilietukeitimas@gmail.com) arba iškeisti bilietą į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus organizatoriaus VšĮ Televizijos prodiuseriai renginius. Kuponas galios 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėnesių kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų kreiptis į renginio organizatorių ir susigrąžinti kupono vertę atitinkančią pinigų sumą.

 

Klientams, kurie jau išsikeitė bilietus į renginį vyksiantį Šiaulių arenoje, pakartotinai kreiptis nereikia. Jeigu dar norite tai padaryti, prašome kreiptis el. paštu bilietukeitimas@gmail.com.

 

 

Bilietus į kuponus galite iškeisti iki gruodžio 29 d. susisiekę su UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ el. paštu info@bilietai.lt. Laiške prašome nurodyti žemiau esančią informaciją. Gavus duomenis, Jums bus išsiųstas kuponas, kuris galios 12 mėn. nuo jo išdavimo perkant bilietus į visus organizatoriaus renginius. Jei per šį laikotarpį nerasite sau tinkamo renginio, kuponą galėsite gražinti per 14 dienų nuo jo galiojimo pabaigos ir atgauti pinigus.

 

Reikalingi duomenys:

 

Renginio pavadinimas
Renginio data, nurodyta ant bilieto
Jūsų elektroninis paštas
Jūsų telefono numeris
Bilieto (-ų) numeris (-iai)
Bilieto (-ų) nuotrauką (-as)
Jei bilietas (-ai) buvo pirktas (-i) kasoje, būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą (pvz., pirkimo čekį ar banko išrašą)
Laiške būtina parašyti, kad sutinkate su žemiau nurodyta sąlyga:
Užpildydamas ir pateikdamas šį prašymą: (i) patvirtinu, kad sutinku perduoti aukščiau nurodytus asmens duomenis duomenų valdytojui UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ bilieto iškeitimo į kuponą paslaugos administravimo tikslu.

 

Grupė „Mango“ surengs dar vieną jubiliejinį koncertinį pasirodymą Šiauliuose 2020 m. kovo 22 d.koncertų salėje „Saulė“ . Prie šio pasirodymo prisijungs ir pirmojo grupės sąstato narė Viktorija. Dainininkė sako iki šiol sulaukianti gerbėjų, nepatekusių į grupės šou Šiauliuose, žinučių: „Norime padovanoti šiauliečiams dar vieną ir sykiu – paskutinę galimybę išgirsti ir pamatyti tai, dėl ko praėjusių metų pavasarį vykusio pasirodymo metu atrodė, jog koncertų salės „Saulė“ stogas ims ir pakils.“Kovas – pirmasis pavasario mėnuo, tad grupės narės juokauja „Kodėl gi pavasario nepradėjus su pavasariniais žiedais – susitikime!“

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis