Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

[PERKELTAS] Šunyčiai gelbėja Cipoletę

Renginio data — 2020 m. kovo 27 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VšĮ MarkmediaBilieto kaina:
11.20 - 15.20 €

Bilietus platina:


Pranešame, kad interaktyvus spektaklis-šou „Šunyčiai gelbėja Cipoletę“, kuris turėjo vykti kovo 27 d., yra PERKELTAS į balandžio 26 d. 12:00. Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, prašome kreiptis į organizatorių el. paštu info@markmedia.lt iki balandžio 3 d. Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Nerealiųjų šunyčių komanda ir vėl atkeliauja į Lietuvos sales susitikti su savo mažaisiais gerbėjais. Niekam ne paslaptis, kad šunyčiai gelbėtojai yra vieni iš mylimiausių vaikų herojų visame pasaulyje. Tad po visą europą gastroliuojančio teatro kūrėjai paruošė interaktyvaus spektaklio “Šunyčiai skuba į pagalbą” tęsinį – “Šunyčiai gelbėja Cipoletę”.

 

Draugystės dienos išvakarėse dingsta vištelė Cipoletė, tad visa komanda nedelsiant išsiruošia jos ieškoti. Šunyčiai gauna užuominas, kur galėtų būti vištelė ir kartu su vaikais ieško atsakymų bei problemos sprendimo būdų. Gelbėtojų komanda aplankys Londoną, Antarktidą ir net nukeliaus į paslaptingąją Kiniją, kur susitiks magišką drakoną, kuriam irgi prireiks pagalbos…

 

Ar pavyks šunyčiams išgelbėti Cipoletę ir kokie stebuklingi nuotykiai bei herojai jų laukia? Spektaklyje daug personažų, interaktyvių užduočių, muzikos ir šokių elementų, naudojamos video projekcijos.

 

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis