Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

(Atšauktas) 80s/90s MEGA HITS

Renginio data — 2019 m. gruodžio 11 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Muzikos dienos, VšĮBilieto kaina:
17.60 - 21.60 €

Bilietus platina:


80’s/90’s MEGA HITS kviečia jus praleisti puikų vakarą su muzika, kuri yra… Pirmas pasimatymas! Pirmas pašėlęs vakarėlis! Pirma tikra diskoteka! Pirmas aplankytas muzikos klubas!

 

Prieš kiek metų tai buvo? Galite tiksliai neatsiminti datos, bet galvoje visada išgirsite, kokia muzika tądien skambėjo.

 

ACE OF BASE, ERASURE, 4 NON BLONDES, PET SHOP BOYS, LA BOUCHE, SNAP, HADDAWAY, REAL McCOY…

 

Koks ryškiausias prisiminimas iškyla prieš akis, kai prisimenate šiuos šokių aikštelių dievukus?

 

90-ieji! Kai laisvė ir muzika į Lietuvą plūstelėjo kaip galinga banga. Mes ją pagavome ir šokome taip, kaip niekad anksčiau. Pašėlusiai ir nevaržomai. Diskotekose karaliavo „All That She Wants“, „What Is Love“,  „It’s A Sin“ ir kiti superhitai, kuriuos be vargo galime padainuoti ir šiandien. O tada jie skambėjo kaip burtažodžiai, kaip raktas į naują spalvingą pasaulį.

 

Kviečiame vėl paimti į rankas tą raktą ir drąsiai atverti duris į ano meto mūsų gyvenimą, kurio linksmybės buvo kaip niekad tikros ir nuoširdžios.

 

Juk lygiai taip pat smagiai galime pasilinksminti ir šiandien!

 

Drauge su puikiais mūsų dainininkais sėskime į laiko mašiną ir 2019-ųjų pabaigoje padovanokime sau įspūdžių ir prisiminimų kupiną vakarą su garsiausiais praėjusio amžiaus pabaigos superhitais.

 

Karina Krysko, Česlovas Gabalis, Iglė, Tadas Juodsnukis, Dainotas Varnas – nuostabūs Lietuvos scenos balsai nusiteikę valiūkiškai pokštauti ir atlikti jums „Ace of Base“, „Erasure“, „4 Non Blondes“, „Pet Shop Boys“, „La Bouche“, „Snap“, „Haddaway“, „Real McCoy“ ir kitus grupių megahitus. Netikėtas dainininkų vakaro amplua žavės, stebins, linksmins ir, žinoma, atgaivins aibę gražių prisiminimų.

 

Atlikėjai:
Karina Krysko
Česlovas Gabalis
Iglė Bernotaitytė
Tadas Juodsnukis
Dainotas Varnas

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis