Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Romeo and Juliet & Pink Floyd | ŠIAULIAI

Renginio data — 2020 m. vasario 14 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VŠĮ Tarptautinis kultūros fondasBilieto kaina:
30,20 – 48,20 €

Bilietus platina:


Pasaulio turas! Premjera!
International Cultural Foundation &
Vienos šokio teatras „Hofburg“ pristato:
Šou Baletą „Romeo ir Džuljeta muzika Pink Floyd“

 

Vasario 12 d. – VILNIUS / Šv. Kotrynos bažnyčia – 19:00 Val
Vasario 13 d. – KLAIPĖDA / Kultūros centras «Žvejų rūmai» – 19:00 Val.
Vasario 14 d. – ŠIAULIAI / Koncertų salė «Saulė» – 19:00 Val

 

Sensacija Lietuvos kultūros gyvenime!

 

Visiems šiuolaikinio šokio baleto mėgėjams suteikiama unikali galimybė užeiti ir savo akimis pamatyti legendinį spektaklį „Romeo ir Džuljeta“ , šiuolaikiniame aiškinime, grojant garsios kultinės grupės „Pink Floyd“ muzikai, sielą veriantį spektaklį pastatė nepakartojamas teatro scenos meistras, choreografas – Ričard Bill. Tai originalus šou, sužavėjęs žiūrovus visame pasaulyje ir pakeitęs požiūrį į amžinąją Šekspyro istoriją, kuri sukėlė didžiulį Euriopos žiūrovų rezonansą, kur spektaklis buvo priimtas su didžiuliu pasisekimu.

 

Tarptautinio Kultūros Fondo „International Cultural Foundation“ pagalba Vienos teatras „Hofburg“ parodė eilę išparduotų koncertų Anglijoje, Italijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir dabar su pasididžiavimu pristato legendinį spektaklį „Romeo ir Džuljeta“ Lietuvoje.

 

Tai vienas iš unikaliausių ir didelio masto spektaklių pasaulio teatro scenoje su 3D-mapping instaliacijomis, pilnas spalvingų specefektų, šviesos fejerverkų, nepaprastų kostiumų ir romantiškų emocijų.

 

Baletas „Romeo ir Džuljeta“, kurį pastatė Austrijos choreografas Ričard Bill, – tai drąsių idėjų, minčių ir vienos iš sėkmingiausių mūsų laikų roko grupių novatoriškos muzikos derinys. Garsaus choreografo novatoriškumas taip pat yra tame, kad jis drąsiai patiki pagrindinius vaidmenis geriausiems ir garsiausiems aktoriams, dirbantiems įvairiuose teatruose visame pasaulyje, ir beveik visada asmeniškai dalyvauja spektaklio pastatyme su aktoriais prieš spektaklio premjerą.

 

Rinktinė emocinė muzika „Pink Floyd“, legendiniai garsiosios grupės hitai: Another Brick In The Wall, Money, Time, Comfortably Numb ir kiti, neįprasta plastika, elegantiškas ir rinktinis Džuljetos šokis, nuostabi Romeo choreografija, vietoj dekoracijų – šviesos efektai ir vaizdo instaliacijos! Visa tai panardina žiūrovą į nemirtingą Šekspyro istoriją apie du Veronos įsimylėjusius, leidžia pakeisti žiūrovo požiūrį į šiuolaikinę klasiką ir pažvelgti į ją iš kitos pusės!

 

Baletas „Romeo ir Džuljeta“ – tai grynas menas, kuris neabejotinai sužavės publiką ir visus, kas pirmą kartą pamatė šį grožį. Šviesa, šešėlių žaismas ir aukščiausios klasės baletas – nuostabus pasirodymas, pilnas iliuzijų, plastikos ir muzikos!

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis