Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„Klasikinės muzikos valanda“ – Saulės vasaros koncertai

Renginio data — 2019 m. birželio 5 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Vitražų salė

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
Įėjimas nemokamas

Bilietus platina:


Koncertas yra atšaukiamas ir neįvyks. Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Vasaroti daug smagiau, kai skamba puiki muzika! ☀️ Šiauliai Big Band ir Šiaulių pučiamųjų orkestras su savo draugais dalinsis smagiomis melodijomis prie Šiaulių turizmo informacijos centro pietų pertraukų metu 🎶 O Šiaulių kamerinis orkestras bei svečiai iš Jungtinių Amerikos valstijų lauks žiūrovų Šiaulių koncertų salės „Saulė“ „Vitražų“ salėje ✨

 

5 d. 18 val. „Klasikinės muzikos valanda“

Dalyvauja: Svečiai iš Jungtinių Amerikos valstijų – Eugenij Zvonnikov (smuikas), Diego Caetano (fortepijonas).

 

DIEGO CAETANO (pianistas)

 

 

Brazilijoje gimęs Diego Caetano baigė Kolorado Boulder universitetą ir įgijo meno daktaro laipsnį, Vajomingo universitete įgijo muzikos magistro laipsnį, o Brazilijos Federal de Goias universitete įgijo muzikos bakalauro laipsnį.

 

Caetano studijavo vadovaujant daktarui David Korevaar, Bob Spillman, daktarei Theresa Bogard, daktarei Maria Helena Jayme ir Lílian Carneiro de Mendonça. Daktaras Caetano turėjo galimybę studijuoti kartu su daktare Nadezhda Eysmont Sankt Peterburgo konservatorijoje, Rusijoje.

 

Dr. Caetano plačiai koncertuoja kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas, pasirodė JAV, Brazilijoje, Čilėje, Europoje, Azijoje ir Afrikoje įskaitant pasirodymus Niujorko Karnegio salėje, Jokohamos Filija salėje, Lisabonos Palacio da Foz rūmuose, Rio de Žaneiro Sala Cecília Meireles teatre ir Karališkoje Alberto salėje, Londone.

 

Jis dirbo su tokiais dirigentais kaip Paul Hostetter, Neil Thomson, Rodrigo de Carvalho, Joaquim Jayme, Daniel Guedes ir kitais.

 

Caetano nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu laimėjo daugiau negu 50 apdovanojimų dalyvaudamas pianistų konkursuose, tokiuose kaip: Bucharest Romania International Piano Competition (2018), London’s Grand Prix Virtuoso (2016), „Shining Stars“ International Concerto Competition (2014), Conservatory Music in the Mountains Concerto Competition (2013), Jefferson Symphony International Piano Competition (2013), Snowy Range Piano Competition (2012), MTNA – Steinway & Sons (2011), „Spartacco Rossi“ Piano Competition (2010), „Arnaldo Estrella“ Piano Competition (2008) ir daugelyje kitų.

 

Jo akademiniai interesai apima mokslinį tyrimą apie garsią Brazilijos/Prancūzijos pianistę Magdą Tagliaferro. Caetano užsiima ištraukų iš jos prancūzų ir portugalų kalbomis parašytų memuarų knygų vertimu į anglų kalbą, taip pat atlieka mokslinį tyrimą apie žinomo Brazilijos kompozitoriaus, pianisto Marlos Nobre darbus.

 

Caetano aktyviai dirba kaip pedagogas ir dėsto Kolorado Boulder universitete, Vajomingo universitete ir Kaspero koledže. Šiuo metu jis yra docentas Amarallio koledže, kur moko grojimo pianinu ir muzikos literatūros.

 

EVGENY ZVONNIKOV (smuikininkas)

 

 

Rusų smuikininkas Evgeny Zvonnikov yra jauniausias „Orfeo Trio“ narys įkūrėjas. Prieš įstodamas į Vakarų Teksaso A & M universiteto muzikos fakultetą Kanjone, Teksase, jis vedė smuiko pamokas Vičitos valstybiniame universitete. Jis yra Vičitos simfoninio orkestro koncertmeisteris ir Vičitos „Grand Opera“ orkestro koncertmeisteris.

 

Zvonnikov vedė kurybines dirbtuves Kvala Lumpure, Penange, Signapūre, Dalase, Eureka Springs mieste ir San Francisko konservatorijoje, taip pat ne kartą teisėjavo kamerinės muzikos konkursuose. Jis bendradarbiavo su daugeliu žymių muzikantų, tarp kurių pianistai Anton Nel, Misha Dichter, Leon Fleisher, Gilbert Kalish, ir Peter Donohoe. Nuo 2010 iki 2014 metų jis grojo antruoju smuiku Sankt Peterburgo styginių kvartete. Šiuo metu jis groja antruoju smuiku Harringtono styginių kvartete.

 

1994 m. Zvonnikov įstojo į Rimskio-Korsakovo specializuotą muzikos mokyklą, A.V. Dobrininos klasę. 2005 m. įstojo į Sankt Peterburgo konservatoriją, profesoriaus I. V. Ioff klasę ir tais pačiais metais surengė koncertą didžiojoje filharmonijos salėje su valstybiniu akademiniu simfoniniu orkestru. Dar pirmaisiais metais konservatorijoje tapo „Zazerkalie“ valstybinio teatro koncertmeisteriu. Jis dalyvavo „Takacs“ kvarteto kūrybinėse dirbtuvėse ir sulaukė aukšto įvertinimo iš paties jo įkūrėjo Gabor Takacs. Vičitos valstybiniame universitete (JAV) Zvonnikov įgijo muzikos magistro laipsnį daugiau dėmesio skirdamas kamerinei muzikai.

 

Evgeny turi ilgametę patirtį pasirodydamas kaip solistas, taip pat ir su ansambliais, atliekant tiek klasikinius tiek šiuolaikinius kūrinius. Dažnai įvairių orkestrų kviečiamas kaip solistas ar ansamblio atlikėjas, Evgeny yra sudalyvavęs daugybėje koncertų pagrindinėse Sankt Peterburgo koncertų salėse. Jis vyko į muzikinius turus su ansambliais Japonijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Italijoje.

 

Evgeny dalyvavo daugelyje konkursų kaip solistas ar ansamblio narys. Kaip solistas jis dalyvavo Paganini ir Yampolsky konkursuose (Maskva), kur jo duetas už Bethoveno sonatą pelnė apdovanojimą. Jis taip pat laimėjo antros vietos prizą „Maria Yudina“ kamerinės muzikos konkurse. 2012 m. laimėjo Kanzaso simfoninio orkestro jaunųjų artistų konkursą. Būdamas Sankt Peterburgo styginių kvarteto nariu Zvonnikov pasirodė didžiausiose salėse ir sudalyvavo daugybėje vasaros muzikos festivalių ir koncertų JAV, Jungtinėje Karalystėje ir Rusijoje.

 

Koncertų salės „Saulė“ „Vitražų“ salėje, Tilžės g. 140

 

BIRŽELIO MĖNESIO:

 

19 d. 12 val. „Lotynų Amerikos ritmai“

Dalyvauja: Šiaulių pučiamųjų orkestras, Kristina Valčiukienė (sopranas), Pijus Kondrotas (baritonas). Meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga.

Prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro, Vilniaus g. 213

 

26 d. 12 val. „Džiazo klasika“

Dalyvauja: Šiaulių bigbendas. Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.

Prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro, Vilniaus g. 213

 

RUGPJŪČIO MĖNESIO:

 

28 d. 12 val. „Džiazo klasika“

Dalyvauja: Šiaulių bigbendas. Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.

Prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro, Vilniaus g. 213

 

31 d. 12 val. „Koncertas, skirtas mokslo ir žinių dienai paminėti“

Dalyvauja: Šiaulių pučiamųjų orkestras, Šiaulių I-osios muzikos mokyklos mokiniai, Kristina Valčiukienė (sopranas), Pijus Kondrotas (baritonas). Meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga.

Prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro, Vilniaus g. 213

 

Koncertus veda Raimonda Sližienė.

 

Esant nepalankioms oro sąlygoms, koncertai lauke nevyks.

 

KONCERTAI NEMOKAMI!

 

Daugiau informacijos FB Koncertų salė „Saulė“

 

ORGANIZATORIUS – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

RĖMĖJAS – Šiaulių miesto savivaldybė

PARTNERIAI – Šiaulių TIC, Šiaulių I-oji muzikos mokykla, Šiaulių Romuvos gimnazija.

INFORMACINIAI PARTNERIAI – RS2, Etaplius, Šiaulių kraštas, Šiaulių naujienos, Miesto naujienos, Šiaulių televizija , ACM.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis