Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Pavadinimas: Vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ koncertas „Kermošius“

Renginio data — 2019 m. gegužės 22 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius —Bilieto kaina:
Įėjimas nemokamas

Bilietus platina:


Per 37–erius metus Vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ vadovai Violeta ir Romualdas Laugaliai, Greta Šveikauskaitė išleidžia 26-ąją  šokėjų laidą. Abiturientai (per dvylika metų) su koncertais aplankė ne tik daugumą Lietuvos, bet ir Europos  miestų ir miestelių, savo temperamentingais šokiais džiugino Dainų ir šokių švenčių dalyvius.

 

„Šėltinis“ – tai ne tik tautinių šokių ansamblis, tai gyvenimo mokykla, kurioje mokomasi bendravimo, tolerancijos, pagarbos ir  meilės kiekvienam bei elementarių gyvenimo įgūdžių. Šokėjai tvirtina: „Šėltinis“ – tai pagarba tautos praeičiai, bendravimas su žmonėmis”, „Vadovai – antri mūsų tėvai, išmokę gražios laikysenos, mandagumo”, „Laikas, praleistas kolektyve, – tai gražių akimirkų metas, praturtinęs mano gyvenimą”, „Šėltinyje“  išmokau siekti tikslo”,  „Šėltinis“ – tai meilė šokiui, tai laisvės skrydis, daug įspūdžių ir gerų draugų, kelionių“, „Mes visada jautėme, kad esame vertinami ir mylimi”.

 

Kiekvienais metais abiturientai kuria choreografinį spektaklį savo draugams, tėvams ir mokytojams –12-os metų šokių kelią vainikuos smagus koncertas „Kermošius“, kuris vyks gegužės 22 d.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis