Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Romų genocido aukų atminimui – muzikinė pjesė “SAMUDARIPEN. Mergaitė iš vagono“

Renginio data — 2019 m. birželio 14 d.

Renginio pradžia: 17:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Romų Integracijos CentrasBilieto kaina:
Įėjimas nemokamas

Bilietus platina:


Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ rodysime muzikinę pjesę „Samudaripen.  Mergaitė iš vagono“ (rež. M. Jampolskis). Pjesė pasakoja, kaip romų šeima važiuoja vagone į koncentracijos stovyklą, o gretimais bėgiais važiuoja ir žydų šeimos.  Trumpuose sustojimuose romų mergaitė bendrauja su žydų berniuku, bet vieną dieną vagonui sustojus, mergaitė nebeturi kam pamojuoti. Kelionės metu romai nepraranda vilties, dainuoja, netgi šoka. Tačiau visko pabaigoje lieka tik vėjo sklaidomi pelenai.

 

Kūrinius atlieka: operos solistas Erikas Klincevičius, Judita Leitaitė, romų atlikėjas Ištvanas Kvik, ansamblis „Sare Roma“, „Rakija Klezmer Orkestar“, Giunter Light kvintetas, perkusija: Arkadijus Gotesmanas.

 

Informauojame, kad birželio 14 dienos renginys Romų genocido aukų atminimui – muzikinė pjesė „SAMUDARIPEN. Mergaitė iš vagono“ yra keičiamas į nemokamą.

 

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų birželio 11 dienos. Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą.

 

Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

 

Kasose pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami BILIETAI.LT kasoje Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis