Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

VILNIAUS DŽIAZO ORKESTRAS (VADOVAS REMIGIJUS RANČYS), DENISE FONTOURA IR DEODATO SIQUIR

Debiutavęs praėjusiame Birštono džiazo festivalyje Vilniaus džiazo orkestras grįžta į pirmąją savo sceną sukaupęs solidžių projektų kraitį.

 

Jis pasirodė su dainininke ir fleitininke Neda Malūnavičiūte Latvijos festivalyje „Saulkrasti Jazz‘2012“, su vokiečių vokalistu ir trimitininku Jeffu Cascaro – Klaipėdos jūros šventėje, o praėjusiame Klaipėdos džiazo festivalyje pritarė pagrindinėms jo žvaigždėms – bliuzo legendos Ray Charleso dukrai dainininkei Sheilai ir slovėnų vokalistui Urošui Perichui.

 

Orkestro sudėtis nuolat šiek tiek kinta, bet jo lygis išlieka stabiliai aukštas, nes kolektyve muzikuoja stipriausi šalies džiazo atlikėjai, jo branduolį sudaro rinktinės jaunosios kartos pajėgos.

 

happy saxophoneAntrajam susitikimui su Birštono publika Vilniaus džiazo orkestras parengė kaitrią bosanovų, sambų, regio ir „funk“  muzikos programą, aranžuotą orkestro įkūrėjo bei vadovo Remigijaus Rančio ir saksofonininko Leonardo Pilkausko.

 

Projekto sumanytojas Remigijus Rančys pats surado ir pakvietė drauge muzikuoti užsienio solistus – vokalistę iš Brazilijos Denisę Fontourą ir būgnininką bei vokalistą iš Mozambiko Deodato Siquirą.

 

Dainininkė ir dainų kūrėja Denise Fontoura reziduoja Estijos sostinėje Taline, daugiausia koncertuoja Europoje ir Brazilijoje.

 

Atlikėja bendradarbiauja su įvairios muzikos grupėmis: su „Songoro Cosongo“ nardo po Lotynų Amerikos ritmų stichiją, su „Zerodois“ atlieka triphopą, o grupėje „Supergroove“ dainuoja soulo ir fanko stiliais.

 

Deodato Siquir VilkaviskisSolistė dalijosi scena su daugeliu žinomų Brazilijos muzikų, tarp jų – B Negão, Elba Ramalho, Gersonu King Combo, Blacku Alienu, taip pat tarptautinėmis garsenybėmis – Manu Chao, Meissa Niang , Jamesu „Plookie“ Wertzu, „Terrakota“.

 

Būgnininkas ir vokalistas  Deodato Siquiras pastaruoju metu bando įsitvirtinti šiaurietiško džiazo scenoje. Jis persikėlė iš Mozambiko į Skandinaviją ir tapo egzotikos mėgėjų numylėtiniu ne tik šioje Europos dalyje.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis