Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Šiauliai artėjantį savaitgalį pasitiko su bulvare skambančia muzika

Penktadienio popietę, pietų pertraukos metu, Šiaulių bulvarą vėl užpildė ciklo „Saulės vasaros koncertai 2021” muzikos garsai. Šįkart su gyvų koncertų išsiilgusia publika susitiko Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga). Prie jų prisijungė ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai.

 

Jaunieji muzikantai džiaugėsi galimybe vėl koncertuoti ne per kompiuterio ekraną stebinčiai, o gyvai jų muzikos besiklausančiai publikai. Paruošti pedagogų: Beatos Smiltinikienės, Kristinos Vedeckienės, Loretos Bubnienės, Ramūno Zubricko ir Dangirutės Petrauskienės jaunieji talentai drąsiai žengė į sceną, juolab, kad jų užnugarį saugojo profesionalus orkestras. Savo solidžiu dainavimu žiūrovus džiugino Lukas Repšys, pianinu grojo Evelina Pabrėžaitė ir Medėja Šalkutė, valtorna Majus Šalkus, trimitu Saulius Navickas, smuiku griežė Joris Laurinkus, Lėja Ramanauskaitė ir Evelina Pabrėžaitė. Visą programą gražiai apjungė ir mokiniams akompanavo Šiaulių pučiamųjų orkestras.

 

Koncertų ciklas „Saulės vasaros koncertai“ tęsis visą vasarą, tad jo organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ – ragina visus sekti programą jų internetinėje svetainėje www.saule.lt ir koncertų salės „Saulė“ feisbuko paskyroje. Taip nepraleisite puikių koncertų su įvairia muzikine programa, o kolkas kviečiame pasigėrėti organizatorių užfiksuotomis akimirkomis iš šiandienos koncerto „Skambėkite, trimitai“.

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis