Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Rugsėjo 12 d. 21:30–23:00 Jelgavos bigbendas ir EZIA (Latvija).

 

Jelgavos bigbendas – profesionalių muzikantų kolektyvas, savo istoriją ir tradicijas puoselėjantis nuo 1990 m. Nuo pat įkūrimo dienos, orkestro meno vadovas ir dirigentas yra Raitis Ašmanis. Jo vadovaujamas bigbendas dažniausiai atlieka džiazo muzikos standartus bei populiariąją Latvijos ir užsienio kompozitorių muziką.

 

Per bigbendo gyvavimo metus koncertuodami išmaišė praktiškai visą Latviją. Pasirodymus surengė Lietuvoje, Estijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Italijoje, Čekijoje, Meksikoje, Amerikoje, Brazilijoje ir Peru. Kolektyvas pelnė prizines vietas Vokietijos, Čekijos ir Olandijos džiazo konkursuose.

 

Parengė bendras programas su ryškiausiomis Latvijos džiazo ir populiariosios muzikos žvaigždėmis: Raimonds Pauls, Raimonds Ozols, Inga Bērziņa, Olga Pīrāgs, Intars Busulis, Marija Naumova, Ieva Kerēvica, Aija Vītoliņa, vokaline grupe „Framest“, Laimis Rācenājs, Nic Gothamas, Daumantas Kalniņš ir kt. 2007 m. įrašė debiutinį albumą.

 

Ezia – jauna, universali dainininkė ir kompozitorė. Nuo pat mažumės domėjosi muzika, tačiau džiazą pamilo tik pradėjusi studijuoti Rygos „Dome“ choro mokyklos Džiazo katedroje. Ji yra tapusi „Grand Prix“ laureate daugybėje konkursų, tokių kaip: „Dziesmu Putenis“ (Cēsis), „Ventspils Groove“ ir „Jauno Talantu Bazārs“. Šiuo metu Ezia gyvena Niujorke, kur mokosi prestižinėje džiazo ir šiuolaikinės muzikos mokykloje „The New School“. Atlikėja bendradarbiavo su daugybe talentingų muzikantų: Elizabeth Charles, Kate Davis, La Tanya Hall ir kt. Koncertavo kartu su Michaelo Feinsteino, projekto „Christmas Crooners“ gastrolių metu. Renginys buvo organizuotas garsiajame „Feinstein’s / 54 Below“. Neseniai pasirodė ir su „Animal Feelings“ Tulume, Meksikoje, kur atliko House muzikos kūrinius. Ezia save išbandė daugybėje projektų, kurie panaikino ribas tarp tradicinio ir šiuolaikinio Jazz, Soul, Funk, House bei kitų muzikos žanrų.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis