Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Rugsėjo 12 d. 19:45–21:15 Vilniaus bigbendas ir Paulina Paukštaitytė (Lietuva). Meno vadovas Rokas Jaunius.

 

Vilniaus bigbendas – saksofonininko Roko Jauniaus vadovaujamas bigbendas iš sostinės, pasirodęs su ne vienu puikiai žinomu Lietuvos atlikėju – Rosita Čivilyte, Monika Marija, Vaidu Baumila ir kt. Festivalyje „Big Band Festival Šiauliai 2020” išgirsite dar vieną bendrą projektą su dainininke Paulina Paukštaityte, kurią puikiai žino TV projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovai.

 

Koncerto programoje maišysis Pop ir Jazz stilistikos kūriniai. Gyvybingas ir stiprus Paulinos vokalas nuspalvins džiazo klasiką. Tarp pamėgtų džiazo grynuolių, repertuare suskambės ir netradicinės detalės – pirmą kartą bus galima išgirsti bigbendo skambesiui pritaikytus Paulinos singlus „Užsimerk“ ir „Jeigu nori“. Iš šio sąstato tikėkitės modernumo, svajingumo ir kūrinių, kuriuos norėsis niūniuoti kartu.

 

Paulina Paukštaitytė – drąsi, šiuolaikiška ir sugebanti šokiruoti atlikėja. Ne vienas gerbėjas ją vadina lietuviškąja Ariana Grande. Aukštos natos ir neįtikėtina balso jėga – išgirdę Pauliną, ja susižavėjo ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Kazachstano muzikos autoritetai. Ji – į pasaulinės muzikos rinką orientuota universali atlikėja. „Lietuvos balse“ ruošusi aktyvius pasirodymus su šokio ir repo intarpais, tarptautiniame konkurse „Slavianskij Bazaar 2019“ Paulina atliko jautrią baladę ir buvo pripažinta geriausia slaviško hito atlikėja. 2019-ieji Paulinai buvo sėkmingi ir kituose tarptautiniuose projektuose. Rugsėjį klausytojus pasiekė jos bei atlikėjų iš Latvijos ir Estijos bendras kūrinys „Follow Your Dreams“. Dainą rašė Eurovizijos fanams puikiai girdėti vardai – Stig Rästa bei Gevin Niglas.

 

2018-ųjų rugsėjį pristačiusi savo pirmąjį kūrinį „Jeigu nori“, kurį išleido kartu su Leonu Somovu, 2020-aisiais singlą „Užsimerk“ ji kūrė su Mariaus Leskausko ir Donato Montvydo pagalba. Abiejose dainose jaučiama Paulinos asmenybė – svajinga, tačiau pasiruošusi šokti ir šokdinti kitus.

 

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis