Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Rugsėjo 11 d. 18:00–19:30 Latvijos radijo bigbendas ir Kristīne Prauliņa (Latvija). Meno vadovas ir dirigentas Kārlis Vanags. 

 

Latvijos radijo bigbendas – tai 1966 metais įkurtas ir po 16 metų pertraukos atkurtas kolektyvas, užimantis itin reikšmingą vietą Latvijos džiazo istorijoje. Nuo 2012 metų bigbendas koncertavo su daugybe džiazo muzikos žvaigždžių: James Morrison, Seamus Blake, Randy Brecker, Kurt Rosenwinkel, Marius Neset, Allan Harris, Jojo Mayer, Richard Bona, Michael Pipoquinha, Ruthie Foster, Diane Schuur ir kt. Bigbendo palikimas Latvijos kultūrai yra neįkainojamas – šiuo metu „Latvijos radijo“ garso įrašų bibliotekoje yra saugomi daugiau nei 9 000 įrašų. Kolektyvo talentas ir profesionalumas įvertintas ne vienu reikšmingu apdovanojimu, kvietimais lipti į didžiąsias festivalių ir koncertų scenas bei pilnomis salėmis žiūrovų, kurie bigbendą pamalonina gausiais aplodismentais. Išskirtinis Latvijos radijo bigbendo skambesys žavi kiekvieną, kuris vertina aukštos kokybės muziką ir profesionalius atlikėjus.

 

Kristīne Prauliņa – ne vieną apdovanojimą pelniusi ir intensyviai gimtojoje Latvijoje bei užsienyje koncertuojanti vokalistė. Muziką pamilo būdama 12-kos, kuomet prisijungė prie Rygos Gospel choro. Profesionalią muzikinę karjerą pradėjo 2013 metais, laimėjusi gatvės sporto ir kultūrinio judėjimo „Ghetto Games“ vokalo konkursą kaip geriausia atlikėja. 2014 metais apdovanota didžiuoju prizu tarptautiniame džiazo atlikėjų konkurse „Riga Jazz Stage“. Ji aktyviai koncertuoja su Latvijos radijo bigbendu ir maestro Raimonds Pauls, Funk grupe „Very Cool People“, taip pat su savo grupėmis „Alaska Dreamers“ ir „Kristīne Prauliņa and the Soulful Crew“. Nuo 2016-ųjų rugsėjo Kristīne yra Rygos Gospel choro vadovė.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis