Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Rugsėjo 10 d. 21.00–22.00 val. Latvijos radijo bigbendas, solistas Chris Noah (Latvija). Meno vadovas ir dirigentas Kārlis Vanags.

Latvijos radijo bigbendas – tai 1966 metais įkurtas ir po 16 metų pertraukos atkurtas kolektyvas, užimantis itin reikšmingą vietą Latvijos džiazo istorijoje. Nuo 2012 metų bigbendas koncertavo su daugybe džiazo muzikos žvaigždžių: James Morrison, Seamus Blake, Randy Brecker, Kurt Rosenwinkel, Marius Neset, Allan Harris, Jojo Mayer, Richard Bona, Michael Pipoquinha, Ruthie Foster, Diane Schuur ir kt. Kolektyvo talentas ir profesionalumas pažymėtas ne vienu reikšmingu apdovanojimu. Išskirtinis Latvijos radijo bigbendo skambesys žavi kiekvieną, kuris vertina aukštos kokybės muziką ir profesionalius atlikėjus. Kolektyvas yra neatsiejama Latvijos kultūros dalis. Jie nuolat rengia naujus ir įdomius projektus, kuriems vadovauja meno vadovas Kārlis Vanags ir vykdantysis direktorius Dāvis Jurka.

 

Šiais metais tarptautiniame festivalyje „Big Band Festival Šiauliai 2021“ Latvijos radijo bigbendas pasirodys su nauja programa, kurią parengė kartu su vienu ryškiausių naujosios kartos atlikėjų Latvijoje – Chris Noah. Bigbendas užmezgė šį kūrybinį bendradarbiavimą, siekdamas atkreipti ne tik džiazo, bet ir populiariosios muzikos klausytojų, ypač jaunimo, dėmesį. Koncerte išgirsite Chris Noah tarptautiniu mastu pripažintas originalias dainas, kurias aranžavo Latvijos radijo bigbendo saksofonininkas Kristaps Lubovs ir meno vadovas Kārlis Vanags. Skambės ne tik Chris Noah autorinės dainos: „Fall Through“, „The Line“, „Distance“, bet ir visame pasaulyje populiarių atlikėjų – „Bon Iver“, „The Kooks“, „Mumford and Sons“ – melodijų interpretacijos.

 

Facebook | Youtube
Internetinė svetainė: www.radiobigband.lv

 

Chris Noah – ne paslaptis, kad devintojo dešimtmečio nostalgija jau daugelį metų yra paplitusi indiškojo poproko muzikoje ir darė įtaką atlikėjams, kurie tuo metu net nebuvo gimę. Vienas tokių ir Chris Noah, kuris laikomas vienu perspektyviausių dainų kūrėjų Latvijoje. Noah muzika atspindi eklektišką popmuzikos garsų mišinį su klasikinio ir indiškojo roko elementais, kuriame pabrėžtinai jaučiamas vokalas. Kūriniai pilna jėga perteikia 80-ųjų vasaros garsus – nuo boso kupinų aranžuočių iki švelnių gitaros akordų ir dėmesį kaustančių elektrinio pianino rifų – kurie primena Bryan Adams ir Corey Heart kūrybą. Dėl savo puikių kūrybinių įgūdžių ir talento Chris pasirašė sutartį su pasauline įrašų kompanija „Sony Music’s Baltic“, taip įrodydamas, kad yra aukšto lygio dainininkas, galintis išreikšti melancholiją ar džiaugsmą su tuo pačiu žavingu lengvumu bei nuginkluojančia galia.

 

FacebookYoutube

 

  • Informacija 8 656 17 671

    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis