Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„Kicks & Sticks“ ir „Kicks & Sticks Voices“ (Vokietija)

heseno 2016Heseno valstybinis jaunimo džiazo orkestras „Kicks & Sticks“ į Lietuvą atvažiavo su šešių stiprių vokalų ansambliu „Kicks & Sticks Voices“. Heseno valstybinis jaunimo džiazo orkestras „Kicks & Sticks” ir džiazo vokalo ansamblis „Kicks & Sticks Voices“ (Vokietija)

 

KICKS & STICKS orkestrą (kitaip žinomą kaip Heseno valstybinį jaunimo džiazo orkestrą) 1985 metais įkūrė Wolfgang Diefenbach. Šis orkestras buvo sukurtas tam, kad jauni ir talentingi muzikantai įgytų aukščiausio lygio grojimo patirtį prefesionaliame bigbende. Patys talentingiausi Heseno muzikantai nuolat svajoja apie galimybę tapti šio orkestro dalimi.

 

Orkestro koncepcija yra paprasta ir aiški – muzikantai nuolat repetuoja ir mokosi tik iš geriausių tų laikų džiazo muzikantų, nuolat pasirodo ir dalyvauja daugybėje koncertų ir muzikinių projektų bei nuolat dirba profesionaliose įrašų studijose. KICKS & STICKS groja tradicine bigbendo orkestro sudėtimi, kurią sudaro: penki trimitai, keturi trombonai ir penki saksofonai bei ritminė grupė iš keturių ar penkių muzikantų. Dažniausiai repertuare – gerai žinomų džiazo kompozitorių kūriniai. Jie renkasi Duke Ellingtono ir Count Basie kūrinius, aranžuotus orkestrui, groja ne tik svingą, bet ir Lotinų Amerikos ritmus (nuo Brazilijos iki Kubos). Turbūt dėl to orkestro repertuaras išskirtinis, muzikantai gali groti nuo lėtų sambos ritmų iki tradicinio lotyniškojo džiazo.

 

Per 30 metų sėkmingo darbo KICKS & STICKS orkestras tapo puikiai žinomas džiazo pasaulyje. Šiuo metu yra laikomas vienu geriausiu jaunimo džiazo kolektyvų visoje Europoje. Šis kolektyvas užaugino ir davė pamatus sėkmingam daugiau nei 2000 muzikantų karjerų vystimuisi. Grojo Afrikoje, Australijoje (Sidnėjuje), JAV (Niujorke), Pietų Korėjoje, Vietname, Vidurio Rytuose, Rusijoje, Kanadoje ir daugybėje kitų šalių.

 

Šiuo metu KICKS & STICKS yra vienas didžiausių Heseno ir visos Vokietijos pasididžiavimų. Šis kolektyvas yra viskas – džiazas, ritmas, muzika, improvizacijos. Tarptautiniame bigbendų festivalyje „Big Band Festival Šiauliai 2016” jie pasirodys kartu su džiazo vokalo ansambliu „KICKS & STICKS VOICES“.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis