Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Įvykę renginiai

 • Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Penktadienis, rugpjūčio 28, 2015
 • Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Trečiadienis, balandžio 8, 2015

 • Palikite istorijos vadovėliams ir bibliotekų pelėms viską, ką iki šiol buvote skaitę apie Lietuvos didvyrius Steponą Darių ir Stasį Girėną. Tikrų herojų legendos yra gyvos, o tikri herojai pirmiausiai yra žmonės. Jie neatsparūs kuriozams, kuriuos kartais iškrečia gyvenimas, moteriškiems kerams ir kaip kiekvienas iš mūsų trokšta pakilti virš pilkos kasdienybės. Bet ar kada susimąstėte apie tai, iš piniginės traukdami melsvą banknotą su garsiųjų lakūnų atvaizdais?..
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Šeštadienis, kovo 7, 2015

 • Šiemet naujomis spalvomis atgims prieš 19 metų specialiai Kalėdoms sukurtas teatralizuotas muzikinis pasakojimas „Saulės kelionė“. Žiūrovų laukia praturtinta kompozicija, pagausėjusios atlikėjų gretos ir netikėti sceniniai sprendimai. Muzikinės puotos svečiai bus kviečiami patirti žiemos nuotykį drauge su saule leidžiantis per ugninius žvaigždynus bei pajusti kosminio pulso plakimą. Nors poetinis Juditos Vaičiūnaitės tekstas remiasi universaliąja kosmologija, naujo reginio kūrėjai ketina ją praplėsti įausdami baltišką visatos sampratos giją.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Šeštadienis, gruodžio 27, 2014
 • Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Antradienis, gruodžio 16, 2014
 • Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Penktadienis, gruodžio 12, 2014

 • Kristina Svolkinaitė-vokalas Vytautas Skudas-trimitas,fliugelhornas Jūris Benaitis-gitara Arman Isojan-kontrabosas
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Trečiadienis, lapkričio 26, 2014

 • Labai mėgstu koncertuoti. Ir kažkodėl labiausiai- rudenį. Kai visi sulėtėja, kai vis anksčiau sutemsta, kai prisimenam didelius jaukius megztinius ir, namie įsijungę stalinę lempą, sėdim ir galbūt nieko ypatingo neveikiam. Neveikiam, o jauku. Gal tyliai groja muzika, gal kažkas iškepė mums obuolių pyragą, gal mes šiandien pakalbėjom su kitam mieste gyvenančiu draugu ir, pasiuntę jam labų dienų, supratom, kad esam šitam vienišam pasauly ne vieni, kad mūsų irgi neužmiršta, kaip ir mes neužmirštam. JEI neužmirštam.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Penktadienis, lapkričio 21, 2014

 • Grammy laimėtojas HERNAN ROMERO jau ne kartą lankėsi Lietuvoje ir papirko publiką ne tik virtuoziška grojimo technika ir karštomis pietietiškomis natomis, bet ir niekada nuo veido nedingstančia šypsena ir draugiškumu. Visa tai šio muziko gyvenime dera dar ir su kompozitoriaus talentu bei įspūdingais karjeros pasiekimais. Niujorke kelią į didįjį džiazo žaidimą prasiskynęs Hernanas greitai pradėjo muzikuoti su legendiniais gitaristais Johnu McLaughlinu ir Paco de Lucia. Ypač glaudūs muzikiniai ryšiai jį sieja su gitaros didmeistriu Alu Di Meola – nuo 1990-ųjų Hernanas padėjo įrašyti net 16 šio muzikanto albumų, naujausią – šiais metais garsiojoje Abbey Road studijoje Londone. Nuo flamenko iki džiazo ir ritmenbliuzo – tokia plati muzikos paletė atsiskleidžia soliniuose Hernano įrašuose ir projektuose su kitais atlikėjais, tarp jų ir su populiariąja Alicia Keys.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, lapkričio 13, 2014
 • Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Trečiadienis, lapkričio 5, 2014

 • Jauni ir pagyvenę turi puikią progą pajusti ir prisiminti Lietuvos roko pamatų statytojos „Hiperbolės“ muzikos unikalumo, subtilumo ir melodingumo. Jau nekoncertuojantis ansamblis paliko ryškiausią pėdsaką šiuolaikinės lietuviškos pramoginės muzikos istorijoje. Jų dainas atlieka žymiausi šių dienų jaunieji mūsų šalies atlikėjai. Kartais jaunimas net nežino, jog originalioji dainos versija priklauso mūsų roko klasikams.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, spalio 16, 2014

 • Tiesa be pudros įtraukiančino monlogais jau greitai liesis į publikos širdis bei protus ilgai lauktoje premjeroje. Mono šou „Purvas“ pagal talentingo dramaturgo Sigito Parulskio kūrinį dedikuojamas šviesios atminties aktoriui Vytautui Šapranauskui, turėjusiam vaidinti šioje specialiai jam parašytoje pjesėje
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Trečiadienis, spalio 15, 2014

 • Informacija 8 656 17 671

  © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis