Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„Big Band Festival Šiauliai“ kviečia vaizdo filmuku nusikelti į smagiausias šių metų festivalio akimirkas

 

Miesto gimtadienio šventės metu vyko 12-asis tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2021” į Saulės Laikrodžio aikštę pritraukęs būrį kokybiškos gyvos muzikos išsiilgusių šiauliečių ir miesto svečių. Įsimintiniausias festivalio koncertų akimirkas užfiksavo komanda „GACP films“, kurių sukurtas trumpas vaizdo filmukas atgaivins smagius rudens pražios prisiminimus.

 

Nuo 2009 metų, kada susikūrė festivalį organizuojanti Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, vykstantis „Big Band Festival Šiauliai 2021” yra vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio renginys, kuris kviečia koncertuoti išskirtinai tik dideles džiazo orkestrų grupes. Per visą festivalio gyvavimo istoriją scenoje pasirodė 89 kolektyvai, dovanodami Šiaulių miestui kaskart vis maloniai savo kokybe nustebinančias muzikines programas, tarptautinių jungtinių projektų pasirodymų akimirkas. „Big Band Festival Šiauliai” scena per šiuos 12 metų atlaikė beveik 2000 bigbendų artistų ir solistų muzikinį šėlsmą, atvežtą iš įvairiausių pasaulio kampelių: Lietuvos, Latvijos, JAV, Estijos, Prancūzijos, Olandijos, Ispanijos, Vokietijos, Anglijos, Airijos, Vengrijos, Belgijos, Slovėnijos, Austrijos, Suomijos, Italijos, Brazilijos, Mozambiko, Švedijos, Norvegijos, Čekijos, Maltos.

 

„Stengiamės kasmet augti ir tobulėti. Mūsų tikslai dideli, tačiau dažniausiai ribojami finansų. Už tai, kad šis festivalis apskritai vyksta esame be galo dėkingi renginio finansuotojams – Šiaulių miesto savivaldybei ir Lietuvos kultūros tarybai. Mūsų didžiausias troškimas, kad klausytojas, apsilankęs mūsų festivalyje, pajustų ir įsimylėtų tą muzikos grožį ir galią, kurią skleidžia bigbendas, ir dažniau lankytųsi profesionalios muzikos koncertuose. Pilnas kokybiškas gyvas atlikimas, meistriškos aranžuotės, fantastiški dainininkai ir instrumentalistai – tai atgaiva kasdienybės išvargintai žmogaus sielai. Pas mus išties jauku ir gera“, – puikia festivalio atmosfera ir siekiais dalinosi viena festivalio organizatorių – Jovita Gadeikienė.

 

Šilumos, draugystės, bendradarbiavimo, improvizacijos ir laisvės kupiną festivalio atmosferą puikiai atskleidė „GACP films“ nufilmuotas ir sumontuotas vaizdo įrašas apie šių metų tarptautinį festivalį „Big Band Festival Šiauliai 2021“. Kviečiame pažiūrėti ir įsitikinti patiems. Iki susitikimo kitų metų festivalyje!

  • Informacija 8 656 17 671

    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis