Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Renginio data — 2021 m. kovo 17 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Panevėžio bendruomenių rūmai

Renginio organizatorius — Koncertinė įstaiga „SAULĖ“Bilieto kaina:
20.00 - 25.00 €

Bilietus platina:


DĖMESIO!

 

Pranešame, kad renginys „Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas“, kuris turėjo įvykti kovo 17 d., Panevėžyje yra perkeltas į lapkričio 17 d. Bilietai lieka galioti tie patys.

 

Papildomai kreiptis nereikia. Kam netinka nauja renginiu data prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia.

 

Prašymai priimami iki kovo 25 d.

 

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Panevėžio miestą su gyvo garso koncertu, kuriame išgirsite pačias geriausias visų laikų lietuviškas dainas. Programoje naujai suskambės šviesaus atminimo maestro Danieliaus Dolskio, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, Virgilijaus Noreikos, legendinių grupių „Hiperbolė“, „Nerija“ ir kitų lietuvių atlikėjų hitai.

 

Koncerte „Legendinės lietuviškos dainos“ dalyvauja:
Martynas Kavaliauskas su pritariančiaisiais vokalais,
Šiaulių bigbendas (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis).

 

Diriguoja Raitis Ašmanis.

 

Daugiau informacijos Šiaulių bigbendo „Facebook“ paskyroje ir www.saule.lt.

 

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt portale.
Organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

 

Koncerto metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – laikykitės rekomenduojamų atstumų, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau).

 

Dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

 

Remiantis nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymu renginiuose išlaikyti atstumus, vietos salėje yra parduodamos kas antrą kėdę.

 

Privaloma registracija į renginį https://bit.ly/37J5UQK

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis