Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Vilniaus bigbendas (Lietuva) RUGSĖJO 9 D. 17:00-17:45

Tentas_270x215_SaulėJaunas ir veržlus tikrų muzikos profesionalų orkestras, vadovaujamas talentingojo saksofonininko Roko Jauniaus. Orkestro vadovas Rokas Jaunius  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Karališkoje Hagos konservatorijoje baigė džiazo saksofono specialybę. Šiuo metu Vilniaus Vytauto Didžiojo universiteto „Muzikos industrijų“ lektorius, aktyviai koncertuojantis saksofonininkas, vadinamas šių laikų džiazo perspektyva.

 

Dar 2016 metais susibūręs orkestras, oficialiai Vilniaus Bigbendu pasivadino 2017 metais ir pirmą kartą šiuo vardu plačiajai Vilniaus publikai bei televizijos žiūrovams prisistatė debiutiniame koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro“, kuriame Tado Juodsnukio,Vaido Baumilos ir Sasha Song pasirodymus pavertė aukščiausio lygio koncertu.

 

Profesionalius muzikantus vienija  kūrybiškas požiūris į muziką, kokybišką ir efektingą šou sukūrimą ir bendras tikslas – išstumti iš žymiausių Lietuvos atlikėjų koncertų fonogramas ir jas pakeisti gyva, užvedančia ir profesionalia muzika, tokiu būdu sukuriant pasaulinio lygio pasirodymus.

 

ROSITA ČIVILYTĖ

 

Scenos primadona, diva, vokalo virtuozė – būtent tokie žodžiai jau ne vieną dešimtmetį lydi Lietuvos scenos pažibą Rositą Čivilytę. Lyriškos baladės ir užvedantys visų laikų hitai – viso to galite tikėtis bet kuriame Rositos koncerte. Pasirodymo emocijų ir jausmų amplitudė kils nuo apačios į viršų – ir atgal. Kaip ir pačios atlikėjos gyvenime.  Svarbiausia – kiekvienas akordas ir kiekviena nata suvirpins net giliausiai pasislėpusias sielos stygas. O balsas! Scenos deivę vienareikšmiškai būtų galima įvardinti kaip vieną profesionaliausiai savo balsą valdančių dainininkių Lietuvoje!

 

Solistė – Rosita Čivilytė
Dirigentas – Rokas Jaunius

 

  • Informacija 8 656 17 671

    © 2023 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis