Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Vaidas Baumila
Koncertinis turas "Coming Home"

Renginio data — 2014 m. spalio 4 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VILNIUS ARTBilieto kaina:
17 - 37 Lt (4.92 - 10.72 €)

Bilietus platina:


atsiskaitymas tik grynaisiais

APIEVIDEO

Vienas ryškiausių ir talentingiausių Lietuvos jaunosios kartos atlikėjų Vaidas Baumila pagaliau grįžta į Lietuvą ir kviečia visus į koncertų turą „Coming Home“.„Po ilgų klajonių tarp šalių nusprendžiau koncertuoti ir dirbti namuose, – naujiena dalinasi atlikėjas. – Būdamas užsienyje daug išmokau, ypač Londone, kur kas vakarą teko dainuoti operetėje – tai reikalauja daug vokalisto jėgų. Jaučiuosi sukaupęs nemažai patirties ir energijos, todėl noriu ja pasidalinti su Lietuvos publika, kurios labai pasiilgau.“

 

 

„Coming Home“ – tai gyvo garso koncertai, kuriuose dainininkas atliks klausytojų jau pamėgtas dainas, tokias kaip „Ieškok manęs“, „Tiktai tu“, „Mergaitė“, „Kai ši muzika skamba“, bei paties Vaido mėgstamus kitų atlikėjų kūrinius, tarp jų – Robbie’o Williamso, Justino Timberlake’o, Bruno Marso ir kitų užsienio muzikantų hitus. „Coming Home“ koncertų publika taip pat turės išskirtinę progą pirmoji išgirsti Vaido dainų iš būsimo, jau trečiojo, albumo, pasirodysiančio 2015 metų kovą.

 

 

Pastaruosius kelerius metus Vaidas profesiškai stiprėjo užsienyje: 2009 metais, įgijęs muzikinio teatro atlikėjo specialybę Vilniaus kolegijoje, jis išvyko tobulintis į žiemos muzikinio teatro kursus Karališkojoje Škotijos muzikos ir teatro akademijoje (Royal Scottish Academy of Music and Drama), o vėliau įstojo į magistro programą Gildfordo vaidybos mokykloje (Guildford School of Acting). Po mokslų Škotijoje, 2012 metais, dainininkas gavo pasiūlymą dirbti laive „Queen Elizabeth“, kur septynis mėnesius kas vakarą atliko muzikinius numerius laivo teatre. Dar kitais metais vokalistas gavo pagrindinį vaidmenį operetėje Londono Vestendo teatre „Union“. Dirbdamas užsienyje, Vaidas dar sugebėjo dalyvauti Lietuvoje vykstančiuose projektuose „Auksinis balsas“ ir Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka.

 

 

Koncertų Lietuvoje metu su Vaidu scenoje pasirodys ir muzikantai Vytautas Bikus (klavišiniai ir pritariamasis vokalas), Juozas Martinkėnas (gitara ir pritariamasis vokalas), Laimonas Matas (bosinė gitara) bei Vytis Vainilaitis (būgnai).

 

 

Vaido Baumilos koncertinio turo “Coming Home” koncertas Šiauliuose – jau spalio 4 d., koncertų salėje „Saulė“.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis