Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Big Band Festival 2022

LietuviųEnglish

Tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2022“ birželio 10 ir 11 dienomis šiauliečius ir miesto svečius sukvies į profesionalios ir kokybiškos muzikos šventę! Klausytojus Saulės Laikrodžio aikštejė (Ežero g. 64) džiugins bigbendai ir džiazo kolektyvai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio! Iki susitikimo vasaros pradžioje!

Visi koncertai nemokami!

Daugiau informacijos www.saule.lt arba koncertų salės „Saulė“ bei „Big Band Festival Šiauliai“ feisbuko paskyrose.

Organizatorius – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

Finansuoja: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.

Informaciniai rėmėjai: „Etaplius“, „Miesto Naujienos“, „RS2“.

#BigBandFestivalŠiauliai #ŠiauliųBigbendas #KoncertųSalėSaulė #LietuvosKultūrosTaryba #ŠiauliaiŠviečia #Šiauliai

——————————————-

Mieli lankytojai,

dalyvaudami renginiuose, neprieštaraujate, kad jie gali būti filmuojami ar fotografuojami, o jų nuotraukos viešinamos koncertų salės „Saulė“ internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose 📸

On 10-11 of June International festival “Big Band Festival Šiauliai 2022” will bring together all the Šiauliai citizens and city guests to a professional and quality music holiday. Professional big bands and jazz groups from Lithuania and foreign countries will delight the listeners at Sundial Square (Ežero g. 64). See you at the beginning of the summer!

All festival concerts are free!

For more information, visit: www.saule.lt or koncertų salė “Saulė” and “Big Band Festival Šiauliai” Facebook accounts.

Organizer: Šiauliai City Concert Institution “Saulė”.

Sponsored by: Šiauliai City Municipality, Lithuanian Council for Culture.

Media sponsors: “Etaplius“, “Miesto naujienos“, “RS2“.

#BigBandFestivalŠiauliai #ŠiauliųBigbendas #KoncertųSalėSaulė #LietuvosKultūrosTaryba #ŠiauliaiŠviečia #Šiauliai

——————————————-

Dear visitors,

Please note that you consent to video recording and photography by attending events and its/their publication on the concert hall’s “Saulė” website, media and social networks.


 • „Very Cool People“ – 2007 m. susikūrusi džiazo ir fanko grupė iš Latvijos. Išskirtinis muzikos užtaisas, kurio pagrindą sudaro Jazz, Funk ir Soul stiliai, pagardinti Surf, Klezmer, Rock ir Hip-Hop prieskoniais. Grupės nariai kuria šiuolaikišką, sudėtingą ir plačiajai auditorijai klausomą muziką. Pasitelkdama modernius muzikos įrankius bando sugrąžinti džiazą ir fanką į šokių aikštelę, kad ją pamiltų ir paprastas šių dienų klausytojas.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Kauno bigbendas – lyderis ir legenda Lietuvos džiazo muzikos pasaulyje. Šiais metais į festivalį atvažiuoja su programa „Nuostabus mūsų pasaulis“, kurią atliks kartu su muzikos kūrėju ir dainininku Kazimieru Likša.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Jelgavos bigbendas – profesionalių muzikantų kolektyvas, savo istoriją ir tradicijas puoselėjantis nuo 1990 m. Nuo pat įkūrimo dienos orkestro meno vadovas ir dirigentas yra Raitis Ašmanis. Jo vadovaujamas bigbendas dažniausiai atlieka džiazo muzikos standartus bei populiariąją Latvijos ir užsienio kompozitorių muziką.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Šiaulių Romuvos gimnazijos džiazo orkestras „Romuva“ susikūrė 2011 metais. Nuo pat jo įkūrimo kolektyvui vadovauja ilgametis muzikos mokytojas Romualdas Žukauskas. Orkestro vadovo darbą su jaunimu ir neišblėstančią energiją įvertino ir gimtasis Šiaulių miestas – 2019 metais, mokytojo dienos proga, R. Žukauskas pripažintas Šiaulių miesto Metų Mokytoju.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Kalevi Louhivuori – vienas labiausiai tarptautiniu mastu pripažintų, daug apdovanojimų pelniusių ir gerai žinomų Suomijos trimitininkų, kuris vertinamas dėl savo brandaus ir savito skambesio. Bėgant metams Kalevi save išbandė grupės lyderio, kompozitoriaus bei muzikanto rolėse. Jis yra įkūręs grupes: „Sun Trio“, „Kalevi Louhivuori Quintet“, „Free Fall Collective“, „The Northern Governors“. Be savų kolektyvų Louhivuori muzikuoja ir kitose grupėse, muzikiniuose projektuose bei nuo 2007 m. vadovauja „Free Fall“ klubui.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Šiaulių bigbendas, įgijęs profesionalaus džiazo orkestro statusą, jau 20 metų kelia sau ambicingus tikslus. Kolektyvas parengė programas beveik su visais Lietuvos džiazo vokalistais ir atlikėjais. Dalyvavo Rygos, Liepojos, Minsko džiazo festivaliuose, yra nuolatinis Birštono džiazo festivalio dalyvis.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • „Lamuzgueule“ – grupė, kuri garantuotai privers žmones pajudėti. Jų koncertai – tikras vakarėlis! Tokia pasirodymų nuotaika yra pagrindinis šios prancūzų grupės, atliekančios Electro Swing ir Future Funk muziką, varikliukas. Po gastrolių Prancūzijoje, Europoje ir po daugybės dainų rinkinių, įrašytų kartu su savo srities profesionalais, jie sparčiai artėja link savo populiarumo viršūnės.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Informacija 8 656 17 671

  © 2023 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis