Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Už scenos

Naujienos, straipsniai, interviu su atlikėjais… Šioje svetainės skiltyje Jūs rasite informaciją apie tai, kas vyksta už scenos.


 • „Very Cool People“ – 2007 m. susikūrusi džiazo ir fanko grupė iš Latvijos. Išskirtinis muzikos užtaisas, kurio pagrindą sudaro Jazz, Funk ir Soul stiliai, pagardinti Surf, Klezmer, Rock ir Hip-Hop prieskoniais. Grupės nariai kuria šiuolaikišką, sudėtingą ir plačiajai auditorijai klausomą muziką. Pasitelkdama modernius muzikos įrankius bando sugrąžinti džiazą ir fanką į šokių aikštelę, kad ją pamiltų ir paprastas šių dienų klausytojas.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Kauno bigbendas – lyderis ir legenda Lietuvos džiazo muzikos pasaulyje. Šiais metais į festivalį atvažiuoja su programa „Nuostabus mūsų pasaulis“, kurią atliks kartu su muzikos kūrėju ir dainininku Kazimieru Likša.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Jelgavos bigbendas – profesionalių muzikantų kolektyvas, savo istoriją ir tradicijas puoselėjantis nuo 1990 m. Nuo pat įkūrimo dienos orkestro meno vadovas ir dirigentas yra Raitis Ašmanis. Jo vadovaujamas bigbendas dažniausiai atlieka džiazo muzikos standartus bei populiariąją Latvijos ir užsienio kompozitorių muziką.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Šiaulių Romuvos gimnazijos džiazo orkestras „Romuva“ susikūrė 2011 metais. Nuo pat jo įkūrimo kolektyvui vadovauja ilgametis muzikos mokytojas Romualdas Žukauskas. Orkestro vadovo darbą su jaunimu ir neišblėstančią energiją įvertino ir gimtasis Šiaulių miestas – 2019 metais, mokytojo dienos proga, R. Žukauskas pripažintas Šiaulių miesto Metų Mokytoju.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Kalevi Louhivuori – vienas labiausiai tarptautiniu mastu pripažintų, daug apdovanojimų pelniusių ir gerai žinomų Suomijos trimitininkų, kuris vertinamas dėl savo brandaus ir savito skambesio. Bėgant metams Kalevi save išbandė grupės lyderio, kompozitoriaus bei muzikanto rolėse. Jis yra įkūręs grupes: „Sun Trio“, „Kalevi Louhivuori Quintet“, „Free Fall Collective“, „The Northern Governors“. Be savų kolektyvų Louhivuori muzikuoja ir kitose grupėse, muzikiniuose projektuose bei nuo 2007 m. vadovauja „Free Fall“ klubui.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • Šiaulių bigbendas, įgijęs profesionalaus džiazo orkestro statusą, jau 20 metų kelia sau ambicingus tikslus. Kolektyvas parengė programas beveik su visais Lietuvos džiazo vokalistais ir atlikėjais. Dalyvavo Rygos, Liepojos, Minsko džiazo festivaliuose, yra nuolatinis Birštono džiazo festivalio dalyvis.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 • „Lamuzgueule“ – grupė, kuri garantuotai privers žmones pajudėti. Jų koncertai – tikras vakarėlis! Tokia pasirodymų nuotaika yra pagrindinis šios prancūzų grupės, atliekančios Electro Swing ir Future Funk muziką, varikliukas. Po gastrolių Prancūzijoje, Europoje ir po daugybės dainų rinkinių, įrašytų kartu su savo srities profesionalais, jie sparčiai artėja link savo populiarumo viršūnės.
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, gegužės 26, 2022

 •   Miesto gimtadienio šventės metu vyko 12-asis tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2021” į Saulės Laikrodžio aikštę pritraukęs būrį kokybiškos gyvos muzikos išsiilgusių šiauliečių ir miesto svečių. Įsimintiniausias festivalio koncertų akimirkas užfiksavo komanda „GACP films“, kurių sukurtas trumpas vaizdo filmukas atgaivins smagius rudens pražios prisiminimus.   Nuo 2009 metų, kada susikūrė festivalį organizuojanti Šiaulių […]
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Ketvirtadienis, rugsėjo 23, 2021

 • Kauno bigbendas – lyderis ir legenda Lietuvos džiazo muzikos pasaulyje. 30-metį švenčiantis kolektyvas šių metų festivaliui paruošė muzikinę kelionę – susitikimą su kita legenda, kurios  pasaulis neteko šiais metais. Chick Corea – tai džiazo muzikos ikona, kurio šviesa dar ilgai mus lydės. Kauno bigbendas parengė programą, sudarytą iš šio unikalaus atlikėjo kompozicijų, kuriose ryškios Chick […]
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Sekmadienis, rugpjūčio 22, 2021

 • Šiaulių bigbendas, įgijęs profesionalaus džiazo orkestro statusą, jau 19 metų kelia sau ambicingus tikslus. Kolektyvas parengė programas beveik su visais Lietuvos džiazo vokalistais ir atlikėjais. Dalyvavo Rygos, Liepojos, Minsko džiazo festivaliuose, yra nuolatinis Birštono džiazo festivalio dalyvis.   2015 metais Šiaulių bigbendui pradėjo vadovauti Raitis Ašmanis (Latvija). Darbštus ir charizmatiškas dirigentas kartu su kolektyvu paruošė […]
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Sekmadienis, rugpjūčio 22, 2021

 • Latvijos radijo bigbendas – tai 1966 metais įkurtas ir po 16 metų pertraukos atkurtas kolektyvas, užimantis itin reikšmingą vietą Latvijos džiazo istorijoje. Nuo 2012 metų bigbendas koncertavo su daugybe džiazo muzikos žvaigždžių: James Morrison, Seamus Blake, Randy Brecker, Kurt Rosenwinkel, Marius Neset, Allan Harris, Jojo Mayer, Richard Bona, Michael Pipoquinha, Ruthie Foster, Diane Schuur ir […]
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Sekmadienis, rugpjūčio 22, 2021

 • Šiaulių Romuvos gimnazijos džiazo orkestras „Romuva“ susikūrė 2011 metais. Nuo pat jo įkūrimo kolektyvui vadovauja ir vaikus moko groti ilgametis muzikos mokytojas Romualdas Žukauskas. Orkestro vadovo darbą su jaunimu ir neblėstančią energiją įvertino ir gimtasis Šiaulių miestas – 2019 metais, mokytojų dienos proga, orkestro „Romuva“ vadovas pripažintas „Šiaulių miesto metų mokytoju“.   Kolektyve laiką leidžia […]
  Sužinoti daugiau
  Paskelbtas: Sekmadienis, rugpjūčio 22, 2021

 • Informacija 8 656 17 671

  © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis