Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

UNO JAZZ ENSEMBLE (JAV)

uno jazz2016NEBRASKOS UNIVERSITETO OMAHOS VALSTIJOJE DŽIAZO ANSAMBLIS
Nebraskos universitetas Omahoje turi labai stiprų menų fakultetą, kuris susideda iš muzikos, taikomojo meno ir medijų mokyklų. Omahos bendruomenė yra labai veikli, tad būtent dėl šios priežasties universiteto studentai nuo pat studijų pradžios yra įtraukiami į įvairius pasirodymus ir meninius užsiėmimus.

 

Studentai groja Omahos simfoniniame orkestre, operoje, nuolat dalyvauja miesto renginiuose. Muzikantai labai daug keliauja, buvo aplankytos tokios šalys, kaip: Australija, Čekija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Japonija, Baltijos šalys, Meksika ir daugybė kitų. Pats universitetas studentams siūlo plačias studijų programų galimybes muzikos dėstyme ir mokyme, muzikos atlikime, muzikos technologijų ir muzikos vadybos studijose. Studentai mokosi pasirinkto muzikos instrumento ar vokalo pas kompetentingus fakulteto dėstytojus. Darbas vyksta mažose grupėse, dažnai užduodamos individualios ar grupinės užduotys tam, kad muzikantas lavintų savo įgūdžius, tobulėtų. O tiems kurie nenori siekti profesionalo karjeros – tai puiki galimybė tiesiog mėgautis muzika.

 

Taip pat reikia nepamiršti paminėti svarbiausio ir gražiausio renginio, kurį organizuoja universiteto bendruomenė – tai kasmetinis UNO džiazo festivalis. Šis festivalis yra labai gerai žinomas regione ir žinomumas sparčiai auga. Būtent dėl šio festivalio įvairūs universiteto muzikiniai kolektyvai kviečiami dalyvauti kituose šalies festivaliuose bei koncertuose. Kaip jau minėta anksčiau, UNO dažnai koncertuoja įvairiausiose pasaulio šalyse ir reprezentuoja šį puikų universitetą bei jo visą bendruomenę.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis