Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Teatralizuotas šou „Myliu…“
Birutė Dambrauskaitė

Renginio data — 2014 m. vasario 13 d.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — Šokių teatrasBilieto kaina:
24.00 - 29.00 Lt

Bilietus platina:


APIEVIDEO
Birutė Dambrauskaitė ir Šokių teatras “AndreDanсe“
Teatralizuotas šou „Myliu…“

Vasario 13 d. Šiauliuose koncertineje saleje “Saule“ įvyks teatralizuotas šou, skirtas Lietuvių estrados primadonos, unikalaus balso savininkės, tituluotos “Lietuvių šlagerių karalienės“ Birutės Dambrauskaitės pusės amžiaus kūrybinės veiklos jubiliejui. Renginio idėjos autorius, režisierius ir choreografas Andrej Prociv.

 

 

Dambrauskaitės dainos tapo neatsiejama gyvenimo dalimi jau kelioms klausytojų kartoms. O pati Birutė per tuos metus praėjo kelią, kupiną ne tik kūrybinių pergalių, bet ir dramatiškų gyvenimo išbandymų. Todėl jos balsas ir šiandien skamba nepakartojamai – toks pats stiprus ir išraiškingas, kaip ir kūrybinės veiklos pradžioje, ir tuo pačiu metu praturtintas intonacijomis, pergyvenimais ir išmintimi subrendusios asmenybės. Jos nepakartojamos asmenybės ryškumas suteikia ypatingą skambesį jos atliekamiems kūriniams.

 

Koncerto pirmos dalies repertuaro pagrindą sudaro melodingos, lyriškos, nostalgiškos populiarios lietuvių, ukrainiečių, prancūzų, rusų ir romų dainos. Antroje dalyje, stilizuotame varjėtė, Birutė Dambrauskaitė atliks publikos pamėgtus estradinius šlagerius.

 

Režisieriumi, choreografu ir jubiliejinio koncerto idėjos autoriumi tapo Šokio Teatro “AndreDance“ Andrej Prociv. Kartu su savo teatru ir Birute Dambrauskaite jie sukūrė originalią programą, kur dainos organiškai papildė šokių numeriais. Šokio teatras “AndreDance“ yra daugkartinis festivalių laureatas, neseniai tapo ir X tarptautinio nacionalinių teatrų festivalio-konkurso “Maskva – taikos miestas 2013“.

 

Jubiliejinė Birutės Dambrauskaitės programa taip pat pradžiugins publiką atsinaujinusiu “lietuvių estrados legendos“ sceniniu įvaizdžiu, originaliais šokėjų kostiumais, kuriuos sukūrė stilistė Valentina Šanceva kartu su įžyme siuvėja Algina Romel, ir aišku puikiai surežisuotai koncertinei programai, kuri leis kiekvienam klausytojui koncerto metu ir paliūdėti, ir nusišypsoti, ir nustebti, ir pritarti seniai pažįstamai melodijai.

 

Birutė Dambrauskaitė ir Šokių teatras AndreDanсe

 

Vaikai iki 5 metų imtinai įleidžiami nemokamai.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis