Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Šventiniu koncertu šiauliečiai paminėjo 18-ąsias įstojimo į NATO metines

Lietuvos įstojimo į NATO dieną, kovo 29-ąją, šiauliečiai rinkosi į Šiaulių kultūros centro kamerinę salę, kurioje kartu su Šiaulių pučiamųjų orkestru (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga) bei Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniais minėjo istorinę datą – 18 metų sukaktį kaip Lietuva yra Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos narė.
Šis Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuojamas ir tradicija tapęs koncertas kasmet sulaukia išties didelio žiūrovų susidomėjimo. „Mintis rengti šį koncertą kartu su Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniais kilo tada, kai supratome, kokią svarbią reikšmę mūsų gyvenime turi būvimas NATO dalimi. Šią tradiciją puoselėjame jau ne pirmus metus ir džiaugiamės, jog klausytojų būrys vis didėja“, – pasakojo Šiaulių pučiamųjų orkestro meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis.

 

Antradienio vakarą susirinkę klausytojai mėgavosi specialiai ypatingai progai parinkta programa. „Augant jauniesiems atlikėjams, kasmet keičiasi ir repertuaras, tačiau jis visuomet išlieka smagus. Būdami šios organizacijos dalimi galime tik džiaugtis ir jaustis saugesni, laisvi keliauti, kurti, reikšti savo mintis“, – pabrėžė Šiaulių pučiamųjų orkestro meno vadovas. Sigitui Vaičiulioniui antrino ir jaunasis valtornininkas Majus Šalkus: „Būdami NATO nariais jaučiame saugumą, esame garantuoti, kad neliksime vieni. Tai tarsi vieninga draugystės sąjunga, sauganti nuo agresijos“.

 

Skambėję kūriniai nepaliko abejingų – žiūrovai orkestrantams ir solistams negailėjo ovacijų, apdovanojo gėlėmis. Scenoje pasirodė išties didelis jaunųjų muzikantų būrys: chorai „Muzika“ ir „Gama“, kanklininkė Andrėja Baužaitė, valtornininkas Majus Šalkus, smuikininkės Lėja Ramanauskaitė ir Evelina Pabrėžaitė, pianistės Medėja Šalkutė ir Mareta Ziroyan, marimba grojanti Akvilė Janulytė bei smuikininkų ansamblis.

 

Kviečiame pasigrožėti koncerto akimirkomis, kurias įamžino fotografas Artūras Staponkus.

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis