Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Šiaulių pučiamųjų orkestras kviečia į jaukų susitikimą Adventinio laikotarpio proga

 

Advento laikotarpis skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Šiuo prasmingu laiku, gruodžio 11 d., 16 val., Šiaulių kultūros centro kamerinėje salėje Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga), trimitininkas Justas Drakšas bei saksofonininkas Gediminas Brūzga dalinsis šiluma ir nuostabia muzika nemokamame koncerte „Advento apmąstymai“.

 

Šiaulių pučiamųjų orkestras nuolat rengia unikalias programas ir sukviečia šiauliečius pabūti drauge ir pasimėgauti profesionalų atliekama muzika. Ne išimtis ir Kalėdinis laikotarpis. Jau šį šeštadienį savo klausytojų orkestras lauks koncerte, skirtame Adventiniam laikotarpiui. Tradiciškai muzikantai savo gerbėjus pakvies ir į Kalėdinį koncertą Šiaulių Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje gruodžio 26 d. 13.30 val. su Vita Merkelyte, Eugenijumi Chrebtovu, Juozu Janužu, Majumi Šalkumi ir Nomeda Bėčiūte.

 

„Labai prasminga šiuo ramybės laikotarpiu šiek tiek sustoti nuo lėkimo, darbų, įvertinti nuveiktus darbus, apmąstyti ateinančių metų planus ir siekius. Pagalvoti, kokias savo gerąsias ypatybes puoselėti, ko reiktų atsisakyti. Tam stabtelėjimui puikiai tiktų mūsų įstaigos organizuojamas koncertas „Advento apmąstymai“. Orkestras šiam laikotarpiui parengė visiškai naują programą“, – teigia Šiaulių miesto koncertinės įstaigos renginių organizatorė Jovita Gadeikienė.

 

Ilgametis orkestro draugas, puikus Lietuvos muzikas, dirigentas, orkestrų vadovas ir kompozitorius Jaroslavas Cechanovičius specialiai Šiaulių pučiamųjų orkestrui sukūrė stambios formos kūrinį – Koncertą saksofonui ir pučiamųjų orkestrui. Jo pasaulinę premjerą pirmieji išgirs koncerto „Advento apmąstymai“ lankytojai. Renginio metu skambės ir pasaulyje garsaus ispanų saksofonininko, klarnetininko ir kompozitoriaus Pedro Iturralde „Čardašas“, daugelio kino filmų muzikos takelio kūrėjo, amerikiečių kompozitoriaus Earle Hagen, kūrinys „Harlemo noktiurnas“ ir kiti žinomų muzikų kūriniai.

 

Šiaulių pučiamųjų orkestras drauge su savo scenos bičiuliais nekantrauja susitikti su šiauliečiais ir miesto svečiais jau šį šeštadienį Šiaulių kultūros centro kamerinėje salėje. Koncertas nemokamas. Kvietimus galima pasiimti Šiaulių kultūros centro kasoje. Jų liko labai nedaug, tad organizatoriai kviečia suskubti. Daugiau informacijos apie renginį www.saule.lt.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis