Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Šiaulių miesto gimtadienio proga miestiečius džiugins išskirtinė programa

 

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 10-ąją, 15 val. atnaujintame Bulvaro amfiteatre vyks Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuojamas renginys „Skambantys Šiauliai“. Koncerte į sceną žengs Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga) drauge su choreografijos studijos „Aušrelė“ šokėjomis (meno vadovas Mindaugas Kosaitis, meno vadovo asist. Vita Adomėnaitė-Butnorienė), Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys) ir merginų choreografinė grupė (vadovai Dainius Bervingis, Deimantė Ūsienė), Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos džiazo orkestras „Romuva“ (meno vadovas ir dirigentas Romualdas Žukauskas) bei instrumentinė šiauliečių grupė ,,geck“.

 

 

 

Ypatingai progai – ypatingas koncertas. Švenčiant Šiaulių miesto gimtadienį muzikantai žiūrovus džiugins įvairiais muzikos žanrais. Pirmieji į sceną lips Šiaulių pučiamųjų orkestro muzikantai, kurie ir atidarys šį šventinį koncertą. Kolektyvo dirigentas Gediminas Brūzga žada, kad skambėsianti programa nepaliks abejingų: „Nuotaikingi ir išraiškingi kūriniai, atspindintys orkestrinės muzikos subtilybes, privers klausytojus linguoti į taktą ar net pakilti iš savųjų vietų“. Scenoje taip pat pasirodys šiauliečiams gerai pažįstamas Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Jau ne pirmą kartą mūsų mieste grojantis kolektyvas šį kartą klausytojus nustebins išskirtine programa – variniais instrumentais nuskambės roko žanro kūriniai. Šventinius orkestrų pasirodymus nuspalvins ir puikiosios šokėjos – choreografijos studija „Aušrelė“ bei merginų choreografinė grupė iš Kauno.

 

 

Svečius scenoje pakeis jaunieji atlikėjai – Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos džiazo orkestras „Romuva“. Savo pasirodymo gimtajame mieste su nekantrumu laukiantis kolektyvas džiaugiasi, jog šiauliečiai juos visuomet priima šiltai. „Nemažai žiūrovų stebi mus ir seka mūsų muzikinį kelią bei progresą, todėl ypač smagu rasti kuo visus nustebinti, taip tobulėdami patys augame kartu su klausytoju“, – pasidžiaugia kolektyvo vadovas Romualdas Žukauskas. Orkestras, miesto gimtadienio proga, žiūrovams dovanos džiaugsmingą programą, taip sukurdami šventinę atmosferą ir primindami, jog turime dėl ko švęsti. Finalinį koncerto pasirodymą surengs prieš kiek daugiau nei metus susikūrusi šiauliečių grupė „geck“. Instrumentinė grupė, kurioje groja trys vaikinai: Justas Totilas (gitara), Žygimantas Daujotas (bosinė gitara, vokalas) ir Skomantas Ostašenkovas (būgnai), savo sceninę patirtį įgijo Šiauliuose: „Pasirodymai savajame mieste, esant pažįstamų veidų apsupty, visuomet būna jaukesni. Tikime, jog artėjantis koncertas bus būtent toks“, – mintimis dalijasi grupės būgnininkas. Klausytojai šių jaunuolių pasirodymo metu turės galimybę pasimėgauti ne tik žinomais kūriniais, kurių žanras sieks nuo džiazo iki roko, bet ir jų autorine kūryba.

 

 

Muzikantai šiauliečių ir miesto svečių lauks rugsėjo 10-ąją 15 val. gyvos muzikos koncerte „Skambantys Šiauliai“, kuris vyks Bulvaro amfiteatre (Vilniaus g. 153). Renginys nemokamas. Daugiau informacijos rasite Šiaulių pučiamųjų orkestro feisbuko paskyroje arba www.saule.lt.

  • Informacija 8 656 17 671

    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis