Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Šiaulių medicinos darbuotojams dovanotas koncertas

Medicinos darbuotojų dienos išvakarėse Šiaulių miesto sveikatos priežiūros įstaigų atstovai pakviesti į specialiai jiems surengtą vakarą. Medikams dovanotas kamerinio orkestro ir solistų koncertas, susirinkusius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 

Medicinos darbuotojų dienos proga Šiaulių miesto savivaldybė surengė medikų profesinės šventės paminėjimą. Į koncertą Šiaulių kultūros centro kamerinėje salėje buvo pakviesti visų Šiaulių mieste veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų atstovai.

 

Pirmą kartą miesto medikams surengtos šventės svečius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 

„Medicina buvo ir prieš tūkstantmečius, yra dabar, ateityje bus dar tobulesnė. Nekintantis yra medicinoje visada esantis žmogus – medikas, turintis gerą širdį, gebėjimą suprasti ir užjausti. Dėl šių savybių visi lenkiasi prieš jūsų profesiją, ir šiandien, mano lūpomis, jums dėkoja visas Šiaulių miestas“, – kalbėjo Šiaulių meras A. Visockas.

 

Muzikinę programą, kurioje skambėjo A. Vivaldi, M. K. Čiurlionio ir kitų žymių muzikos autorių kūriniai, dovanojo maestro Vilhelmas Čepinskio vadvaujamas Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“, o taip pat ir jaunieji Šiaulių miesto talentai.

 

Medikams koncertavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai: Jonas Vozbutas, Bernadeta Januškaitė, Paulius Ubartas ir Ugnė Krikščiūnaitė. Publika aplodismentais dėkojo ne tik jauniesiems muzikantams, bet ir jų mokytojoms ekspertėms, Šiaulių miesto garbės pilietėms Marytei Markevičienei ir Nijolei Prascevičienei.

 

Šventinio vakaro pabaigoje susirinkusieji pakviesti maloniam bendravimui prie kavos puodelio.

 

Padėkos renginį medicinos darbuotojams organizavo Šiaulių miesto savivaldybė, koncertinė įstaiga „Saulė“ ir Šiaulių kultūros centras.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis