Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

RUGSĖJO 8 D. 19:30–21:00 „Jazz Punt Big Band“, Tanja Srednik ir Blaz Vrbic su programa „A Tribute to The Beatles“ (Slovėnija; dirig. Matija Mlakar).

 

„Jazz Punt Big Band“ festivaliui paruošė jų naujausią projektą „A Tribute to The Beatles“, taip norėdami pagerbti vieną įtakingiausių ir sėkmingiausių visų laikų kolektyvų – grupę „The Beatles“. Garsiojo ketverto iš Anglijos Liverpulio miesto dainos yra mėgstamos tarp džiazo muzikantų ir kūrinių adaptacijų džiazo muzikos žanrui galima aptikti daugelio garsių džiazo atlikėjų repertuaruose, tokių kaip: Ella Fitzgerald, Shirley Bassey, Tony Bennet, Herbie Hancock, Michael Buble ir kt.

 

 

„Jazz Punt Big Band“ nusprendė atiduoti savo duoklę garsiesiems „Bitlams“, tad į pagalbą pasikvietė du jaunus ir perspektyvius vokalistus – Tanja Srednik ir Blaz Vrbic, kurie kartu su kolektyvu atliks džiazo muzikai adaptuotus, garsiuosius ir laikui nepavaldžius „Bitlų“ hitus: „Yesterday“, „Help“, „Hey Jude“, „Something“, „Can’t Buy Me Love“, „Hello Goodbye“, „Let It Be“, „All You Need Is Love“ ir kt. Aranžuotes dainoms sukūrė Anze Vrabec, Goran Krmac ir Vid Zgajner. Žiūrovai muzikos padedami sugrįš į bitlomanijos laikus, o dainas kartu su „Jazz Punt Big Band“ trauks tiek jaunas, tiek senas festivalio lankytojas!

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis