Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

RUGSĖJO 8 D. 18:15–19:15 Vilniaus bigbendas ir Monika Marija (Lietuva; vad. Rokas Jaunius).

Monika Marija Paulauskaitė savo balsu ir žemaitišku nuoširdumu penktajame „Lietuvos balso“ sezone užkariavo visos Lietuvos širdis ir užtikrintai iškovojo nugalėtojos titulą. Talentinga, išskirtinio vokalo atlikėja, laisvai kalba septyniomis kalbomis, groja fortepijonu, gitara ir būgnais. Penktajame projekto sezone pelnė visų keturių mokytojų simpatijas ir geriausius įvertinimus už profesionalų vokalo valdymą, teatrališkumą, ekspresiją scenoje ir buvo pripažinta, kaip viena perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje.

 


Vilniaus bigbendo solistė Monika Marija

 

Vos pasibaigus projektui, atlikėja užtikrintai žengė į šių metų „Eurovizijos“ sceną su Erikos Jennings jai patikėta daina „The Truth“, su kuria užkariavo žiūrovų simpatijas ir nukeliavo iki pat finalo.

 

Vilniaus Bigbendas – jaunas ir veržlus tikrų muzikos profesionalų orkestras, kuriam vadovauja talentingas saksofonininkas Roko Jauniaus. Orkestro vadovas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Karališkoje Hagos konservatorijoje baigė džiazo saksofono specialybę.

 


Vilniaus bigbendas

 

Šiuo metu yra Vilniaus Vytauto Didžiojo universiteto „Muzikos industrijų“ lektorius, aktyviai koncertuojantis saksofonininkas, laikomas perspektyviu šių laikų džiazo atlikėju.

 

Nors Vilniaus Bigbendas dar labai jaunas, jau yra koncertavęs su nemažu būriu Lietuvos žvaigždžių: Linu Adomaičiu, Sasha Song, Rosita Čivilyte, Vaidu Baumila, Inga Valinskiene ir t. t.

 

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis