Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

RUGSĖJO 8 D. 17:00–18:00 Šiaulių bigbendas (Lietuva) ir Elza Rozentale (Latvija), salsos šokėjai: Ieva Kemlere ir Rolands Šteinbergs (Latvija; dirig. Raitis Ašmanis).

Elza Rozentale – viena ryškiausių jaunųjų Latvijos dainininkių, apdovanota unikaliu ir stipriu vokalu, kurio aksominį džiazo tembrą keičia liaudiško dainavimo fundamentalumas ir galia. Elza mėgsta atlikti kuo įvairesnę muziką, todėl dainuoja etnogrupėje „BurMani“, elektrosvingo projekte „Electric Elza“, džiazo trio, hipiška dvasia alsuojančioje koncertinėje programoje „Tribute to Nina Simone“, yra vieno didžiausio Latvijos koncertinio pastatymo „Cabaret“ solistė. Dainininkė sėkmingai dalyvavo latviškame „Chorų karų“ atitikmenyje „Koru Kari“ ir realybės talentų šou „Izklausies redzēts“. Mokyklos laikais Elza giedojo chore „Via Stella“ ir folkloro ansamblyje „Kokle“.

 

Šiaulių bigbendo solistė ELZA ROZENTALE (autorius Aiga Redmane)

 

Šiaulių bigbendas – jau 16 metų gyvuojantis profesionalus džiazo kolektyvas, aktyviai koncertuojantis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Parengė programas praktiškai su visais Lietuvos džiazo vokalistais – Rūta Ščiogolevaite, Neda Malūnavičiūte, Kristina Svolkinaite, Simona Jakubėnaite, Indre Dirgėlaite, Monika Liubinaite, Rūta Švilpaite, Indre Jurgelevičiūte, Viktoru Malinausku ir kt. Dalyvavo Rygos, Liepojos, Minsko džiazo festivaliuose ir yra nuolatinis Birštono džiazo festivalio dalyvis. 2015 metais Šiaulių bigbendui pradėjo vadovauti Raitis Ašmanis (Latvija). Darbštus ir charizmatiškas dirigentas per 2 metus kartu su kolektyvu paruošė daugybę įvairiausių koncertinių programų: „Frank Sinatrai – 100!“ su vokalistu Daumants Kalninš (Latvija) bei Lindyhop.lt klubo šokėjais, „Ellai Fitzgerald – 100“ su vokaliste Cécilė Verny (Vokietija), programa su rokenrolo karaliumi Algirdu Šuminsku ir t. t.

 

Šiaulių bigbendas (autorius Artūras Staponkus)

 

Vos subūrus Šiaulių bigbendą, gimė idėja organizuoti tarptautinį bigbendų festivalį „Big Band Festival Šiauliai“. Šiais metais festivalio lankytojams Šiaulių bigbendas atliks itin saulėtą, nuotaikingą ir Lotynų Amerikos ritmų kupiną programą su vokaliste iš Latvijos Elza Rozentale ir salsos šokėjais.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis