Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

RUGSĖJO 7 D. 21:30–22:30 „Dream Big Band“ ir Sofia Rubina (Estija; dirig. Siim Aimla).

Sofia Rubina – žinoma Estijos dainininkė, Jazz ir Soul muzikos stiliaus atlikėja, koncertavusi daugelyje Europos džiazo festivalių bei dalyvavusi tokiuose džiazo muzikos konkursuose, kaip: „Lady Summertime“, „Sony Jazz Stage“ ir „Nomme Jazz“. 2009 m. studijavo prestižiniame JAV Berklio muzikos koledže ir buvo priimta į pasaulinę Berklio džiazo instituto programą, kuriai vadovavo Danilo Perez ir Marco Pignataro.

 

Estų solistė SOFIA RUBINA

 

Šioje programoje dainininkei buvo suteikta galimybė pasirodyti visame pasaulyje, taip pat ir istoriniuose Niujorko miesto džiazo klubuose. Sofia Rubina itin mėgsta improvizuoti, tad jos pasirodymai žaismingi ir itin profesionalūs. Nustebinti ji žada ir tarptautinio festivalio „Big Band Festival Šiauliai 2018“ lankytojus!

 

„Dream Big Band“ buvo įkurtas 1998 metais ir iš visų Estijos kolektyvų išsiskiria, kaip labiausiai bendradarbiaujantis ir bendrus projektus su žinomais Estų bei užsienio daininkais rengiantis kolektyvas. Jų repertuaras labai įvairus – nuo džiazo klasikos iki Frank Zappa kūrybos. Per savo gyvavimo metus bigbendas išleido 3 muzikos albumus ir surengė nemažą kiekį koncertų tiek Estijoje, tiek už jos ribų.

 

Estų bigbendas DREAM BIG BAND

 

Naujausios kolektyvo programos buvo atliktos su vokalinėmis grupėmis „New York Voices“ ir „Estonian Voices, solistais Viktoria Tolstoy ir Kurt Elling. Taip pat kartu su dainininke Sofia Rubina bigbendas aplankė Kiniją, kur koncertavo Pekino ir Šanchajaus džiazo festivaliuose. Kolektyvas nori pasidžiaugti ir savo bei dainininkės Sofia Rubina dalyvavimu didžiuliame projekte Saremos operos festivalyje „Karmen myli džiazą“, kur kompozitoriaus Džordžo Bizė opera „Karmen“ buvo aranžuota ir atlikta džiazo stiliumi.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis