Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

RUGSĖJO 7 D. 20:15–21:15 Jelgavos bigbendas (Latvija) ir Raphael Wressnig (Austrija; dirig. Raitis Ašmanis).

Raphael Wressnig – atlikėjas, grojantis išskirtiniu instrumentu – Hamondo vargonais. Kilęs iš Austrijos, tačiau nuolat keliauja ir koncertuoja visame pasaulyje. Muzikuodamas ir žiūrovus stebindamas savo meistriškumu apkeliavo visą Europą, Rusiją, Vidurio Rytus, Aziją, dalį Afrikos, Karibus, Šiaurės ir Pietų Ameriką. Kaip solistas įrašė ir išleido mažiausiai 20 muzikos albumų, o kaip kviestinis muzikantas dalyvavo apie 50 albumų įrašuose.

 

Jelgavos solisto RAPHAEL WRESSNIG foto (autorius Erwin Saidnader)

 

Buvo pastebėtas muzikos kritikų ir ne kartą apdovanotas kaip geriausias vargonų atlikėjas. Raphael Wressnig muzika – tai Soul, Funk, R&B, Blues ir Jazz muzikos stilių mišinys, o pasirodymai scenoje artistiški, kupini geros nuotaikos, meistriškumo ir šou elementų. Neabejojame, kad tarptautinio festivalio „Big Band Festival Šiauliai 2018“ žiūrovai bus sužavėti ir nustebinti!

 

Jelgavos bigbendas – profesionalių džiazo muzikantų kolektyvas, gyvuojantis nuo 1991 metų. Per daugiau nei 25 bigbendo gyvavimo metus, koncertuodami išmaišė praktiškai visą Latviją. Pasirodymus surengė ir Lietuvoje, Estijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Italijoje, Čekijoje, Meksikoje, Brazilijoje ir Peru. Laimėjo prizines vietas Vokietijos, Čekijos ir Olandijos džiazo konkursuose. 2007 m. įrašė debiutinį albumą. Parengė bendras programas su ryškiausiomis Latvijos džiazo ir populiariosios muzikos žvaigždėmis.

 

JELGAVOS BIGBENDO FOTO

 

Jelgavos bigbendo meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis kolektyvui vadovauja nuo pat jo įkūrimo. Daugiausia dėmesio skiria džiazo klasikai ir populiariajai muzikai, sukurtai užsienio ir Latvijos kompozitorių. Paskutiniaisiais gyvavimo metais parengtos ir šiuolaikinės muzikos bei džiazo klasikos programos, bendradarbiaujant su Jelgavos kameriniu orkestru.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis