Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Premjera. Mantas pristato naują dainą, vaizdo klipą, albumą ir žiemos koncertus

Mantas pristato romantišką ir švelnią dainą „Jau ruduo“ ir visus savo mielus gerbėjus kviečia į akustinius žiemos koncertus. „Įsivaizduokite speiguotą žiemos vakarą prie židinio, jaukiai įsisupus į minkštą pledą su aviečių arbatos puodeliu rankose, gražia muzika ir mielu pokalbiu su bičiuliu. Tokį šiltą, jaukų, kai ir kūnas ir siela – visiškai atsipalaidavę. Štai tokios nuotaikos norėčiau savo akustiniuose žiemos koncertuose“, – sako Mantas.

 

Koncertuose skambės gražiausių Manto dainų akustinės versijos, kurias jis sukūrė drauge su talentingu gitaristu Domu Bajorūnu.

 

 

Kaip rašoma atlikėjų atstovų pranešime spaudai, per pastaruosius metus dainininkas atrado labai artimą ir šiltą ryšį su žiūrovais. „Mano noras – ištrinti ribą tarp „ant scenos“ ir „salėje“, sugriauti barjerą tarp dainininko ir žiūrovo. „Aš noriu artimo santykio, kad žmonės jaustųsi, lyg susitikę su senais draugais. Noriu, kad jie man papasakotų, kuo gyvena. O aš, savo ruožtu, papasakosiu, kuo gyvenu pats“, – sako jis. Akustinių žiemos koncertų metu gerbėjų laukia staigmena – širdžiai mielų, iki šiol neišleistų, dainų albumas „Vienas saloje“. Jame – 12 kūrinių. Naujausias – „Jau ruduo“, taip pat – „Šiandien tu man graži“, „Melagė“, „Ryto durys“, „Drugeliai laisvi“ – iš to paties pavadinimo muzikinio spektaklio, „Dangus tau dovanojo aukštį“ ir „Kaukės stebuklas“ – iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Duok man jėgų“ – iš filmo „Pakeliui“ ir kiti.

 

Manto žiemos akustiniai koncertai vyks: lapkričio 28 d. Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“, 29 d. – Panevėžyje, Bendruomenių rūmuose, 30 d. – Kaune, VDU salėje, gruodžio 2 d. – Marijampolėje, Kultūros centre, 6 d. – Klaipėdoje, „Žvejų rūmuose“, 7 d. – Telšiuose, „Žemaitės“ dramos teatre, 13 d. – Vilniuje, „Compensa“ arenoje, 29 d. – Alytuje, Kultūros ir komunikacijos centre.

 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/veidai/muzika/premjera-mantas-pristato-nauja-daina-vaizdo-klipa-albuma-ir-ziemos-koncertus.d?id=76136551

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis