Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Paskelbti lietuviškų vaizdo klipų konkurso KLIPVID nugalėtojai

Ketvirtadienio popietę paaiškėjo jau ketvirtąkart LRT rengiamo vaizdo klipų konkurso KLIPVID nugalėtojai. Šiemet išdalyti net keturi prizai, kurių pagrindinis atiteko Andriui Kaniavai už vaizdo klipą „Penktadienis 13 diena“. Kaip teigia pats aktorius, idėja šiam klipui buvo gryninama labai ilgai, tačiau nufilmuotas jis buvo vos per vieną naktį.

„Džiaugiuosi, kad laimėjo „Penktadienis 13 diena“, nes tai rodo, kad mūsų visuomenė išsivaduoja nuo prietarų. Manau, mums pasisekė dėl vienos paprastos priežasties: reikia dirbti su tais žmonėmis, kurie dirba tokiu pat dažniu, kaip ir tu“, – emocijomis ir įspūdžiais atsiimdamas apdovanojimą dalijosi A.Kaniava.

Aktoriaus teigimu, vaizdo klipas buvo nufilmavome vos per vieną naktį, o geriausiu įvertinimu tapo kartu dirbusio apšvietėjo žodžiai. „Vienas senas apšvietėjas, matęs ir šilto, ir šalto, nufilmavęs krūvą filmų, pavargęs sėdėjo apie penktą ryto, rūkė, ir pasakė: chebra, čia ne klipas, jūs čia kiną darot. O kinas per vieną dieną nesidaro. Visada, kai kažką padarai, į kažką įdedi dūšios, ir tai pasiteisina, supranti, kad tas tikėjimas buvo ne veltui. Aš visuomet tikiu žmonėmis, su kuriais dirbu“, – kalbėjo aktorius.

„Penktadienis – 13 diena“ – tai nespalvotas, su lyrikos, rimtumo, žaismingumo ir lengvo humoro mozaika muzikinis vaizdo klipas. Už muzikos ir teksto slypi vaizdinė dramaturgija, kelianti asociacijas, kurias kiekvienas žmogus gali traktuoti savaip. Klipo autoriams atiteko pagrindinis prizas – 2500 eurų.

 

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/pramogos/muzika/paskelbti-lietuvisku-vaizdo-klipu-konkurso-klipvid-nugaletojai-28-727648

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2018 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis