Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Mažeikių kultūros centro scenoje – ypatingas Šiaulių bigbendo ir prancūzės vokalistės koncertas

Balandžio 22 d. 18 val. Mažeikių kultūros centre miestiečių laukia kokybiškos muzikos koncertas „Jazz“ su jau 20 metų gyvuojančiu Šiaulių bigbendu (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis) ir charizmatiška vokaliste iš Prancūzijos – Cécile Verny. Organizatoriai mažeikiškiams žada nuotaiką keliantį muzikinį šėlsmą, skirtą tarptautinei džiazo dienai paminėti.

 

Ypatinga ir šio koncerto viešnia – prancūzė dainininkė Cécile, kurios apsilankymas Lietuvoje nėra pirmasis, tačiau pirmą kartą ji atvyks į Mažeikius. Vizito metu muzikantė tikisi bent trumpam pasivaikščioti po miestą, mat keliaudama dažniausiai koncertuoja ir mažai tenka pažinti lankomas šalis. Dainininkė, kuri nesimokė vokalo, tačiau įtaigiai atlieka įvairiausių stilių muziką: džiazo, bliuzo, soulo, fanko ir popso, bendradarbiaudama su įvairiais kolektyvais, aplankė nemažą dalį pasaulio. Kosmopolitiška, kupina energijos ir jėgos moteris gyvena menu ir užburia kiekvieną klausytoją. Organizatoriai neabejoja, kad jos talentu bus sužavėta ir Mažeikių publika.

 

Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ archyvas

 

„Muzika yra mano aistra, mano darbas, didžiausia įtaka mano gyvenimui. Ji ramina, kai esu liūdna, lydi džiugiomis gyvenimo akimirkomis. Muzika – mano ryšys su žmonėmis, kuriems dainuoju. Eidamas į sceną muzikantas dažniausiai koncertuoja nepažįstamiems žmonėms, kurių niekada nematė ir galbūt niekada daugiau neišvys, bet per keletą valandų su jais patiria kažką ypatingo, savotišką magiją“, – įsitikinusi Cécile. Nors didžiausia dainininkės aistra yra muzika, ji turi ir kitų pomėgių: maisto gaminimas, siuvimas ir labiausiai patinkantis – miegas. Gyvenimo džiaugsmu trykštanti moteris nuolat užsiima ir labdaringa veikla, neignoruodama tamsiosios žmonijos pusės.

 

Cécile scenoje pasirodys su Šiaulių bigbendu, kurio branduolį sudaro Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Klaipėdos universiteto džiazo katedrų absolventai. Profesionaliame kolektyve groja gerai žinomos džiazo žvaigždės, dalis jų – patys stipriausi Lietuvoje. Kolektyvas ypač didžiuojasi viena iš geriausių šalies saksofonininkų grupių. Ne pirmą kartą su Šiaulių bigbendu koncertuoja ir Cécile, kuri neslepia džiugesio, kad galės ir vėl pasirodyti su aukšto lygio profesionalais. „Grosime džiazo standartus. Tai mūsų bendra kultūra ir kalba, kurią supranta visame pasaulyje. Nesvarbu, iš kur esame ir kur gyvename, mes žinome ir mėgstame šią muziką. Tai ypatingas mūsų visų ryšys. Nežinau, ar ką nors nustebinsime, bet esu tikra, kad pralinksminsime ir sužavėsime visus į koncertą atėjusius klausytojus“, – neabejoja vokalistė.

 

Koncerto organizatoriai ir atlikėjai labai lauks visų mažeikiškių ir miesto svečių ypatingame, Pasaulinei džiazo dienai skirtame, koncerte, kuriame kokybiškos muzikos ir geros nuotaikos pasisems kiekvienas klausytojas. Bilietus į koncertą galima įsigyti internetu www.bilietai.lt svetainėje bei „Bilietai.lt“ ir Mažeikių kultūros centro kasose.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2022 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis