Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„MaNNazz“ pristatė pirmąjį savo albumą: „Lofte“ sužaliavo žolė

Neseniai iš turo po Europą grįžęs duetas „Mannazz“ jau patikrino savo programą, tad dabar gali ją pristatyti ir Lietuvos publikai. Trečiadienio vakarą muzikantai sostinėje surengė pirmojo albumo pristatymo koncertą.

 

„Mannazz“ nariai Kamilė Kielaitė-Sienkievič ir Bogdonas Sienkievič savo bičiulius ir gerbėjus pakvietė į menų fabriką „Loftas“. Pora kartu su gyvo garso grupe čia pristatė albumą „Hopes“.

 

„Kai važiavome į repeticiją, Bogis sakė, kad jaučiasi lyg važiuotų į vestuves. Mes abu labai jaudinamės. Labai daug pastangų įdėjome“, – dar prieš pasirodymą 15min sakė Kamilė. Paruošta čia išties buvo daug. Atlikėjai virš scenos pakabino didelį mėnulį, o ant žemės patiesė dirbtinę žolę – kad prisimintų akimirkas iš spalvingojo turo po Europą. „Norėjome būti arčiau gamtos, juk ir mūsų drabužiai pasiūti iš lino.“

 

mannazz-albumo-pristatymas-59c2b88a4758d

 

Patiesė ir raudoną kilimą – kad visi jaustųsi iškilmingiau: „Kaip gali būti albumo pristatymas be raudonojo kilimo?..“, – juokėsi ji. O jau kas scenoje darėsi… „Šįkart į sceną lipam su nauja muzikantų kompanija. Viskas pasikeitė, skambesys visiškai kitoks. Tikrai visiems bus didžiulis siurprizas. Jų energija… Nerealu. Jaučiamės turintys labai stiprų užnugarį“, – džiaugėsi Kamilė. Pasak dainininkės, šis koncertas jai – be proto svarbus. „Aš juk scenoje esu jau 15 metų. Nors kūrinių turiu labai daug, bet albumo dar nebuvau išleidusi. Tai pabandykite įsivaizduoti, koks svarbus man yra šis renginys. Dėl to atidavėm visas jėgas, darėm viską, ką galim“, – šypsojosi Kamilė.

 

Tad grupė „MaNNazz“ scenoje parodė viską, ką gali geriausiai – čia pynėsi gyvos, elektroninės ir „beatbox“ stiliai, apimantys be galo plačią ir spalvingą „ambient“, „drum&bass“, bliuzo, pop bei daug kitų muzikos stilių paletę. Kitas „Mannazz“ koncertas bus Kamilės gimtinėje, Šiauliuose, „Saulės koncertų salėje“, spalio 13-ąją dieną.

 

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/muzika/mannazz-pristate-pirmaji-savo-albuma-lofte-suzaliavo-zole-1054-855950

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2019 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis