Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

„Songs about love“
Leon Somov & Jazzu

Renginio data — 2014 m. vasario 22 d.

Renginio pradžia: 19:00 val.

Renginio vieta: Didžioji salė

Renginio organizatorius — VŠĮ "Laimės mokslas"Bilieto kaina:
64 - 104 Lt

Bilietus platina:


APIEVIDEO

„Aš pati ypatingai nešvenčiu Valentino dienos, kaip ir Helovino. Bet negali likti abejingas Meilės dienos nuotaikai, kuri vasarį vis dėlto apima visus. Gal būtent todėl nusprendėme vietoj pigių atvirukų ir kiniškų lipdukų su širdelėmis pasiūlyti savo gerbėjams šį tą kitokio“, – sako dainininkė Justė Arlauskaitė – Jazzu. Vasarį populiarusis jos ir Leono Somovo duetas penkiuose Lietuvos miestuose surengs išskirtinius koncertus „Songs About Love“.

 

Didžiausi per visą karjerą sukurti hitai – nuo pirmųjų kūrybinių bandymų iki žiūrovų jau pamėgtų rudenį pasirodžiusio albumo „Lees And Seas“ dainų. Visi kūriniai – tik apie meilę. Atmosfera – jauki ir šilta, tokia, kad patiktų mylintiems, o dar nemylintiems kiltų noras įsimylėti. Tokie yra Leono Somovo ir Jazzu pažadai prieš artėjantį vasario koncertų mini turą per Lietuvą.

 

Koncertai „Songs About Love“ vyks: vasario 14 dieną – Vilniaus Teatro arenoje, vasario 15 dieną – Kauno „Girstučio“ kultūros centre, vasario 16 dieną – Klaipėdos koncertų salėje, vasario 21 dieną – Panevėžio J.Miltinio dramos teatre, vasario 22 dieną – Šiaulių koncertų salėje „Saulė“. Bilietai į šiuos koncertus platinami „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt

 

Lapkritį Lietuvos didmiesčiuose albumo „Lees And Seas“ pristatymo koncertus surengęs duetas sulaukė didžiulės sėkmės – Vilniuje teko rengti papildomą pasirodymą, pilnutėlės salės buvo ir gruodį surengtuose koncertuose, skirtuose žiemos šventėms.

 

Albumas akimirksniu pelnė ir žiūrovų, ir kritikų palankumą. Už jį duetas šią savaitę vyksiančioje muzikos apdovanojimų M.A.M.A. ceremonijoje nominuotas net keturiose kategorijose – Metų albumo, Metų grupės, Metų elektroninės muzikos grupės ir Metų koncertinės grupės.

 

Į karjeros aukštumas pakilęs duetas vasario viduryje į penkis miestus vyks su ypatinga programa.

 

„Tai bus kitokie koncertai. Metų pabaigoje vykusių pasirodymų ašis buvo naujasis albumas, o dabar nusprendėme prisiminti viską, ką labiausiai mėgstame ir mes, ir publika“, – sako Justė.

 

Programos pavadinimas – ne tik užuomina į dueto dainą „Song About Love“, bet ir taiklus nupasakojimas, ko susirinkę žiūrovai gali tikėtis. Duetas dar nėra grojęs koncerto, kuriame visos skambančios dainos būtų apie meilę – o jų savo arsenale turi išties daug.

 

„Daug mūsų dainų yra apie jausmus, ne apie politiką ar kitus dalykus. Man tai – natūralu, nes muzika yra išgyvenimas. Meilė yra įvairi – meilė kitam žmogui, meilė pasauliui, meilė sau.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2020 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis