Koncertų salė „SAULĖ“
Koncertinė įstaiga „SAULĖ“

Latvijos radijo bigbendas (Latvija)

latvijos radijo BB2016Latvijos radijo bigbendas, kuris šiais metais atveža ypatingą programą. Juk kiekviena šalis turi savo muzikinę legendą, tad Latvija – ne išimtis! Daug kartų užaugo kartu su Raimondo Paulo muzika. Šiais metais maestro švenčia 80 metų jubiliejų. Gyvo legendos dainas su modernaus tvisto prieskoniu atliks Latvijos radijo bigbendas su solistu Ralfs Eilends ir tarptautiniame festivalyje „Big Band Festival Šiauliai 2016”, tad nepraleiskit!

 

 

Šios unikalios programos globėjas – vienintelis ir nepakartojamas maestro Raimondas Paulas. Būtent jo idėja buvo sujungti Latvijos radijo bigbendo ir solisto Ralfs Eilands pajėgas, atliekant kompoziciją “Karusela zirgs” (arr. Viktors Ritovs) per naujametinę Latvijos televizijos programą.

 

 

Pačiam Latvijos radijo bigbendui šiemet sukanka 50 metų, kai tuo tarpu Maestro švenčia net 80 metų jubiliejų! Pridėjus prie šių reikšmingų istorijai įvykių solisto Ralfs Eilands energiją bei aistrą, plačiai žinomas ir mylimas Raimondo Paulo dainas su unikalia, vis dar universalia žinute – bus galima įkvėpti ir pajudinti skirtingų kartų, tautų ir kultūros žmones. Muzikos mylėtojai naujojoje Latvijos radijo bigbendo programoje „Cits Pauls“ turės galimybę išgirsti ne tik naujai aranžuotas Maestro Raimondo Paulo kompozicijas, bet ir autorinę paties Ralfs Eilands muziką bei Funk & Soul muzikos žvaigždžių hitus.

  • Informacija (8 41) 423 424
    © 2021 Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos | Architektūra: D.Urlakis